Sayfa 15/67 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yaniltici seyler yaziyorsun bilerek, bilanco ortada senin dediklerinle hic bir alakasi yok....
     Alıntı Originally Posted by tesviyeci Yazıyı Oku
    Aslında öyle çok kâr yok stok degerlemeden 100 mly kar yazmış.borçlar artmış 50 milyon daha kredi çekmiş işletme sermayesi yetmiyor bedelli gelebilir beklediğime degmedi

2. Kesinlikle yanıltmak için yazmıyorum bilanço okumayıda iyi bilirim

3. Stoklar 87 mlydan 187 ye çıkmış buda öz kaynağı artiŕmış ķısa vadeli yükümlülükler ne kadar artmış ona da sen bakıver ortada nakit kâr yok değerleme kârı var

4. Alacaklar kisminida incele istersen...
    Stoklar 87 mlydan 187 ye çıkmış buda öz kaynağı artiÅ•mış Ä·ısa vadeli yükümlülükler ne kadar artmış ona da sen bakıver ortada nakit kâr yok değerleme kârı var

5. Onada baktım toplam net borç düştü mü art tımı 47 den 97 ye çıktı

6. Ortada 120 milyon nakit kar olsa bu kağıt 5 tavan çekerdi

7. Bu kadar hasilat yapan bir isletme icin bu ne borc problem degil....fiyat hareketinin olmamasinin sebebi takaslar daginik henuz kagit toplanamadi...o yuzden bu inatla baskilama..
    Ortada 120 milyon nakit kar olsa bu kağıt 5 tavan çekerdi

8.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Bu kadar hasilat yapan bir isletme icin bu ne borc problem degil....fiyat hareketinin olmamasinin sebebi takaslar daginik henuz kagit toplanamadi...o yuzden bu inatla baskilama..
    Burada en onemli sey satis miktarinin hizli duzenli bir sekilde yukselmesi....ozellikle rusya parafin pazarinda artik tedarikci degil...bundan sonrasi daha iyi olacaktir benim beklentim

Sayfa 15/67 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •