Sayfa 382/1002 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Son dönemde yabancılar ağırlıklı olarak satış tarafındalar...Lodrik bey'in bu aralar destek atması fena olmayacak sanki ��

Borsa da ikinci ve dördüncü üç aylıklar denetlemeye tabi.

6. ay kapandığı için İzer Bey 11.08.22 e kadar mal alamaz.

Öte yandan şirketin %10 dan biraz fazlası Citibank ın elinde..

Bugün aracı kurumdaki yetkiliye paylaşması hususunda rica da bulunmuştum.

Bir kaç ciddi mal taşıyan var ortaklar dışında, bunları çıkardığınızda şirketin halka açıklığı %10 un altında.
    Şirketimizin 2022 e damga vuracağını düşünüyorum.

iç sesim bana bir sene içerisinde sermaye artışı yapılacağını da söylüyor.
    2022 -> 2025 yılları arası alıp taşınıp ; para kazanılabilecek en iyi firmalardan birisi. Tabi satmaya eliniz giderse.

Göreceğiz...

2.  Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    Borsa da ikinci ve dördüncü üç aylıklar denetlemeye tabi.

6. ay kapandığı için İzer Bey 11.08.22 e kadar mal alamaz.

Öte yandan şirketin %10 dan biraz fazlası Citibank ın elinde..

Bugün aracı kurumdaki yetkiliye paylaşması hususunda rica da bulunmuştum.

Bir kaç ciddi mal taşıyan var ortaklar dışında, bunları çıkardığınızda şirketin halka açıklığı %10 un altında.
    Şirketimizin 2022 e damga vuracağını düşünüyorum.

iç sesim bana bir sene içerisinde sermaye artışı yapılacağını da söylüyor.
    2022 -> 2025 yılları arası alıp taşınıp ; para kazanılabilecek en iyi firmalardan birisi. Tabi satmaya eliniz giderse.

Göreceğiz...
    Sn. Ferrero,

YK üyelerinin alım yasağı 15.08 ile başlayan hafta içi bitiyor olsa gerek. Gün hususunda en net bilgiyi şirketin yatırım ilişkilerinden öğrenebilirsiniz. Yani oğul Lodrik den paylaşmış olduğum tarihe kadar KAP gelmez.

2. üç aylık için kar beklentim ise çok yüksek.
    Finansallarda bir sıkıntı yaşanmadıysa!

Bu hususta detaylı bir inceleme yapacağım...

Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    Sn. Ferrero,

YK üyelerinin alım yasağı 15.08 ile başlayan hafta içi bitiyor olsa gerek. Gün hususunda en net bilgiyi şirketin yatırım ilişkilerinden öğrenebilirsiniz. Yani oğul Lodrik den paylaşmış olduğum tarihe kadar KAP gelmez.

2. üç aylık için kar beklentim ise çok yüksek.
    Finansallarda bir sıkıntı yaşanmadıysa!

Bu hususta detaylı bir inceleme yapacağım...
    Çok teşekkür ederim...Emeğinize sağlık...Güzel bilgiler vermişsiniz....2.ceyrek kâr beklentim benim de yüksek ..umarim dileklerimiz yönünde gerçekleşir herşey....Selamlar Sn Ferres. .

4. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. maddesi gereğince; şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan Aksa Akrilik Kimya Sanayii Anonim Şirketi ("Aksa") ile Ak-Pa Tekstil İhracat Pazarlama Anonim Şirketi ("Ak-Pa") arasında 2022 yılında gerçekleştirilen Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İlişkili Taraf İşlemlerine İlişkin Yönetim Kurulu Raporu'nun sonuç bölümü aşağıda pay sahiplerimizin bilgisine sunulmaktadır:

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. maddesine istinaden Şirketimizin ihraç kayıtlı satış yaptığı Ak-Pa Tekstil İhracat Pazarlama A.Ş. ile yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerinin kamuya açıklanan yıllık konsolide finansal tablolarda yer alan hasılata oranının %10'dan fazla bir orana ulaşacağının öngörülmesi neticesinde hazırlanan işbu raporda; Aksa tarafından Ak-Pa'ya düzenlenen faturaların tutarları ile Ak-Pa tarafından bu ürünleri satın alan üçüncü taraflara fatura edilen tutarların aynı olması sebebiyle ve özü itibariyle ilişkili olmayan taraflarla yapılan işlemler olduğu ve işlemlerin piyasa şartları karşısındaki durumu hakkında bilgi sunulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla.

Bilançonun öncüsü haberler.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bilançonun öncüsü haberler.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Türkiye İhracatılar Meclisinin il bazlı ihracat rakamlarına bakılması artışın görülmesi ve fikir vermesi açısından kafi. Şirket finansalları kontrole tabi.

Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    Türkiye İhracatılar Meclisinin il bazlı ihracat rakamlarına bakılması artışın görülmesi ve fikir vermesi açısından kafi. Şirket finansalları kontrole tabi.
    aksa nın ihracatı istanbul dan

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    aksa nın ihracatı istanbul dan
    Sn. ft-2,

Şirket ihracatlarında gümrük beyannamesi üzerinde gözüken vergi numaralarından bilgiler çekilerek liste hazırlanıyor. Yani vergi numarası Yalova'ya aitse Yalova. Fabrika Ankara da ise Ankara, Gaziantep' te ise Gaziantep olarak belirtilir. Detaylar yahut farklı bilgiler için TIM i arayabilirsiniz. Yahut bana özelden yazabilirsiniz.

Sayfa 382/1002 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •