Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 65 - 72 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

--neye göre trend başlamadı ...ben güzel bir trend görüyorum...

2. Böyle bir şirket, yapılan işler, geçmiş ve gelecek… Birde tahtadaki oyunlara bak…

Dizi çekiyoruz sanki.

3. Teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by Kompozit Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    AKSA DOLAR.jpg Bu kez dah iyi oldu sanırım

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --neye göre trend başlamadı ...ben güzel bir trend görüyorum...
    Trend gösterebilirmisin çok merak ettim gerçekten günlükmü haftalıkmı aylıkmı
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Trend gösterebilirmisin çok merak ettim gerçekten günlükmü haftalıkmı aylıkmı
    uğraşmayın hocam ... alacağınız cevap dow aksa , karbon elyaf , patron komplosundan başka bişey olmaz ...

7.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    uğraşmayın hocam ... alacağınız cevap dow aksa , karbon elyaf , patron komplosundan başka bişey olmaz ...
    Ben kendisini burda değil 5 yıl önceki hallerinide biliyom
    Teknikten daha önce dedim hiçbirşey anlamayan bir arkadaş ama şirketi çok güzel araştırmış ama tek sıkıntısı kağıda aşık olmuş ama aşkına şuan karşılık alamıyor, aynen saplantı halinde bir kıza gönül kaptırıp ama kızın hiç haberi yok ama kızın yaptığı her hareketi de kendine yoran aşık gibi
    ytd deli saçmasıdır

8. Yine yataya aldılar hisseyi, ağustos sonuna kadar 1 yukarı iki aşağı süründürecekler , ben büyük oranda satıp başka hisselere geçtim . Spek ne yapıyorsa yapsın. Patronda hisse bedeline göre yüksek kar bekliyor olsa kendisi alır. Ben bunu 3. ve 4. Çeyreklerde bekliyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir, tamamen subjektif yorumlardan.

Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •