Sayfa 844/1002 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. O kadar basitsinki 2 ay sonunda trendinden tekrar destek almak için 92 den 2 günde 78 lere geldin. Trendin de zaten abuk subuk biseydi. Feyk yükselişle 80 lerden baslamak uzere 92 lerden 90 lardan kitledirler hisseyi.. Bunun adına Sığ piyasadan koşulları deniyor. Öylemi. Yeri geldiğinde de giden hisseyi bir açıklama ile durdururlar.

Diğer hisseler üstel kanallarda zirveler yaparken daha sen lineer grafikte bir halt yiyemedin. Adını sanini duymadigim hisseler 20-30 kat yaptı. Açıkladığın hiçbir çeyrek bu fiyatlarda olmanı dogrulamiyor. Hele hele bu abuk subuk dususleri

2.  Alıntı Originally Posted by uncertainty principl Yazıyı Oku
    İki günde yerle bir ettiler yatırımcısıni. Bunu şubat ayında sanirim 98.5 dan 55 lere gelirken de yaptılar.. Çok çok kısa sürede hisseyi 72 liraya çekmişlerdi. Sonrasında 55 lere..

Aksa akrilik hissesini alırken kesinlikle bu hareketleri düşünerek almadım. Sinirlerim ekrana baktıkça alt üst oluyor. Bu hisse yüzünden başarısız yatırımcı olduğumu kesinlikle düşünmüyorum. Sadece hisseye inanmak benimki.. inanmanın karşılığı ne ise onu yaşıyorum.

Bilanço sabahı eksi açanların bir çoğu günü + kapattı.. üstelik bu şirketler çok fena zarar açıkladılar.. aksa ise daha da dibe gitti.

Dolasimdaki hisse adeti ister çok olsun ister az olsun bu şekilde yangından bisey kaciriyormus gibi gibi düşmesini kabullenmek zor.. üstelik bunu sürekli yapıyor..

Son 1-2 aylık eğimli hareketin dibine götürmek mi istiyorlar. Gerçekten katlanmak çok zor . Bunun adı bezdirmekse böyle bir bezdirme olmaz.

90 lardayken çıksam mı kesinlikle dedim..gerçekten bilemedim. Bazı yazılar okuyorum çıkıp kurtuldum diye.. Bu şirkete yatırım yapanlara bu söyletmek nedendir. Son 1 senedir hangi çeyrek bilanço olursa olsun bu kadar sert hareketleri yapacak bir durum yoktu ortada..

O kadar basit düştüki arayıp sorduğumda sığ piyasa dediler..ulen bir hisse 92 lerden gelirken ilk başta baktığın dönüş yer 11 mayis- 22 haziran dip noktalarının yükselen trendi olur mu. Şaka gibi oldu.

Bugun hem üstelde hem lineerde bu noktaları destek olarak aldı. 11 mayis-,22 haziran ve 25 ağustos..

92 den gelirken bir hisse 71 -72 lere inince kadar tek bir yerden destek almaz mı. Hiç ama hiç yakışmadı.

15 ağustosta oraya mı düşürmek istiyorlar dedim inanması güçtür yazarken ama yaptılar. Bu teknik falan değil. Bu bilanço ile 92 den 71 lere hisseyi hiçbir yerden destek almadan getirmek teknik vs değil.. gerçekten çok basitti. Tahmin etmek aslinda zor olmadı. Fakat bu kadar da basitlik olmaz dedim. Bu şirket yatırımcısına çok daha iyi korumalı.

Piyasaya yeni arz olan şirketler tv lerde boy boy reklamını veriyor. Adamlar bizi takip edin diyor.

Aksa akrilik umarım yatırımcına çok daha fazla güven verirsin. Bu yakışmıyor. Hele hele bu bilancolarla bu düşüşler asla açıklanamaz..

3. $ ihtimal

4.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    $ ihtimal
    Ulan ne yalova aşkıymış. Ayrılamadın bir türlü.
    7.7 $ da var.

5. Buradan sonra endex 3 kattan fazla gitmiş. NostaljiScreenshot_20220608-120832.jpg

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Son 1 senedir çok istismar edildi tahta, grafik her şeyi açıklıyor, ne kadar çok kişiyi mezara gömmüş bu git gellerle. Tabi efendim daha öce alanlar büyük kardalar.
    Üstünde alım kararı olan bir hissede bu hareketlere göz yumulmaması gerekirdi, yakışmadı bu şirkete.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by masm32 Yazıyı Oku
    Buradan sonra endex 3 kattan fazla gitmiş. NostaljiScreenshot_20220608-120832.jpg

Tüm aleme ün salmış Şişe bile bunu geçmiş... Böyle hisse karşılaştırınca Aksa'ya ortak olduğum için çok üzülüyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Tüm aleme ün salmış Şişe bile bunu geçmiş... Böyle hisse karşılaştırınca Aksa'ya ortak olduğum için çok üzülüyorum...
    Ağırlığı en fazla olan hissem oldugunami yanayım. Bu gitmeyince riske girip başka hisse alamadigimami?

Sayfa 844/1002 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •