Sayfa 986/1002 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Bu fiyatları haketmediğini düşünüyorum. Kayıtlı sermaye tavanı artışı ile bedelsize gözkırptılar Malum Borsamızda son dönemde bedelsiz veren şirketlere ekstra bir ilgi oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Lodrik çok değişik bir adam, 10 gün önce 117 den yana yakıla aldığı mal 103 e düştü adam dönüp bakmıyor bile. Şimdi bu adama güvenip alsaydım (motivasyonu halen Lodrik'in alımları olanlar var) şu manzara karşısında üç kağıda mı geldim acaba diye sorardım kendime. 117 den arkasından atlı kovalıyormuş gibi alırken bu fiyattan almaması cidden insanda bu adam ne ayak hissi uyandırıyor.
    Sevgili ric,

paşanın durumu eldeki nakitle alakalı diye düşünüyorum. Zaten ciddi miktarda mallandı, bu malı da herkesten aldı, kıyıda köşede bekleyerek almadı, göstere göstere aldı, tavana bile alış gönderdiği günler oldu, ben alıyorum satan satsın onu da alırım diyerek aldı. Adam aldı. O zamanlar da dedim, yine diyeyim, bu alışlar sonsuza kadar sürmeyecek, bir yerde bitecek. Ondan sonraki hareket planı nedir, önemli olan bu. Bu kısım tahtanın durumu ile alakalı.

Temele gelecek olursak; tekstil sektöründe toparlanma beklenmekle birlikte, bunun ne zaman olacağı oldukça belirsiz. Olmayabilir de. Bunu da göz ardı etmemek lazım. Şirketin vermiş olduğu yol haritasında 2024 için pek cazip rakamlar yok açıkçası. Akmam kokmam diyor. Şimdiye kadar yapmış olduğu tahminlerin tutarlılığı bence 50 puanın altında, bir traktör yönetimi yok burada. O sebeple yanılabilirler mi, bence yanılacaklar bu yıl tahminlerinde. Fiyatları yukarı itekleyecek yeni bir durum olmazsa, bu hisse temel destekli çok yol alamaz. Bunu paşa telafi eder mi, sanmıyorum.

Bence bu sene fiyat piyasanın altında kalacak ve alfa yaratamayacak. Ereğli gibi sefil olmaz ama traktör gibi vezir de olmaz. Akmaz kokmaz

130-150 bandından satış kararım hala bakidir. O fiyatlardan kimsenin gözünün yaşına bakmam, ona göre

3. Valla bilmiyorum bence bu kadar ciddi para koskoca şirketin %24 ünü borsadan topladı, enflasyon başta her çok şeye göre reelde ciddi zararda. Bu adamlar ticaretin kitabını yazmış adamlar, kaldı ki Lodrik öyle alalade biri de değil, şirketin yönetim kurulu üyesi ve kendisi de malum tekstilci. İşin Türkçesi bu kadar mal bu kadar ciddi sermaye öyle yatırım amaçlı hisseleri toplayayım mantığı ile yapılmaz diye düşünüyorum. Şeninde dediğin gibi muhakkak bir oyun planları var. Belki şirkete yabancı bir ortak gelecek belki şapkadan başka bir tavşan çıkartacaklar bilmiyoruz ama bir şeylere hazırlık sebepli alımlar olduğundan kendi adıma kuşkum yok.

Hep tekrar ediyorum benim Lodrik almış o almış umurumda değil. Bugün sektör uçuş modunda olsaydı bu fiyatlardan bize bu hisseyi toplamak nasip olmazdı. Onca yeni yatırım kapasite artışları vs devreye giriyor girecek şirket yerinde durmuyor büyüyorken sahip olduğu çok kıymetli limanının bile değeri işlem gördüğü piyasa değerinden yüksek iken ben sabırla toplamaya devam ederim.

Borsada bir sürü şirket manyakça fiyatlardan işlem görüyorken macera arayamam. Zaten ana portföyde Ford Traktör gibi ömürlük krallar var. Temettüleri yatınca gelip tahtayı bi harlar lodrik gibi rüzgar yapar sonra kabuğuma çekilirim.

Elbette herkesin hesabı kendine.
    Az insan çok huzur

4. Ula gelmez diye 101 e 1000 lot yazdiydim sırf onu vermek için oraya düsurmus. Siz siz olun hisseyle inatlasmayin

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Nedir bunun derdi? 100'ün altına da geldi. Sonumuz hayrola...

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    100 altına gözünü dikti yine ama temettü zamanında yapmamalı artık diye düşünüyor ve umut ediyorum, Lodrikspor da öyle düşünüyordur mutlaka.

Hiç zorlanmadı bile 100 altında işlemler başladı, vatandaş desteği çekince böyle, stopları patlattılar galiba, bu hissede kabus hiç bitmiyor, dünden bu yana 1 temettü parası gitti zaten, batsın senin temetün.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

--satanlar ile alanlar ayni kişi ve gurup olma ihtimali çok yüksek...

Düşeni kırdı diyordum ama tutmadı.
    EMA 50-100-200 hepsini aşağı kırdı.

2.85$' ı (92TL) hedeflememiştir inşallah.

Sayfa 986/1002 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •