Sayfa 1002/1002 İlkİlk ... 2502902952992100010011002
Arama sonucu : 8016 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    ne var sn FT'
    ben öyle bir mesaj vermedim...
    bekleyen dediğim burada gerçekten çoktandır bekleyen ve güzel şirket diye paramızı çöpe atmayacağız diyen bir grup yatırımcı var...bunlar için iyi bir fırsat olacaktır. değerlendirebilecek yatırımcılardan kastım ise eğer uçuk kaçık fiyatlara gelir ise ( mesela benim için ALARKta bu sınır 16 dolardır 16 dolar üzerini düşünür ve mantığını çözemezsem değişime giderim) değerlendirmektir...

arkadaşlar adına sevindim. benim de ekranımda AKSA var. 16 dolar üstü olsaydı muhtemelen bir kısmı AKSA olacaktı ama bu olsun diye kağıdı kötülemedim. Lodrikin alımlarının mantığını çözmeye çalıştım bir de hisseyi tanımaya çalıştım. ama bir karalama gördünüz mü şimdiye kadar benden... ya da düşsün alayım diye bekledik mi ( onu da iddia edenler oldu burada mı ALKIMda mı hatırlamıyorum)...
    --yanlış anlamışsınız; ALARK topiğinde çok yazdım ve sizin yazıları da alıntılayarak...belki bir kısmını geçersiniz diye...sizin AKSA ile ilgilendiğiniz yedekte tuttuğunuzu bildiğim için...neyse kısmet diyelim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yanlış anlamışsınız; ALARK topiğinde çok yazdım ve sizin yazıları da alıntılayarak...belki bir kısmını geçersiniz diye...sizin AKSA ile ilgilendiğiniz yedekte tuttuğunuzu bildiğim için...neyse kısmet diyelim...
    benim için şu an en ucuz kağıt ALARK. değişim için önce 16 dolar olması lazım... AKSAda da inşaAllah güzel kazanımlar olur güzel harcamalar yapılır... bize kısmet değilmiş. ama gözleyeceğim şey şu olacak acaba bedelsiz furyası nereye gidecek? görelim Mevlam neyler

3. X’de Aksa karalama kampanyası başlamış. Insiderdan dolayı yerden yere vuruluyor…

4.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    X’de Aksa karalama kampanyası başlamış. Insiderdan dolayı yerden yere vuruluyor…
    yil olmus 2024 hala daha bedelsiz yapilinca cebine para girecegini sanan insanlar var. Ki bu bedelsizin gelecegide aylar oncesinden belli idi. cehalet zor is (yada mutluluk)

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ................ekim-kasım-aralık
    2023/4.Ç.=839.. 801...764
    2023/4.Ç=1493.. 1430..1454

2024/1.Ç=784...811...817
    2024/1.Ç=1.419...1501...1618

tekstil ve hammaddeleri ile hazır giyim ve konfeksiyon ihracat rakamları; 1. çeyrek çok hafif yüksek; halı ihracatı %2-2.5 kadar daha düşük.

2023. 4Ç. çeyrek çok güçlü ciro artışı olmuştu; yaklaşık 217 milyon dolar (3. çeyrek 167 milyon dolar idi) ; aksa akriliğin en yüksek ciro yaptıkları dönem 1. ve 4. çeyrekler...

bu sene 1. çeyrekteki ciro, önceki dönem ile benzer olma ihtimali yüksek.
    --bundan habersiz yazmıştım...bunlar şirketten bilgi alarak yazdıklarına göre, 129 da pek durmaz...

6. Böyle bir şirket 324 milyon sermayeyle olmazdı ben uzun zamandır yazıyordum ve bekliyordum sabredip te bekleyenlere hayırlı olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Kastrat Yazıyı Oku
    Dow-Aksa'daki üretim prosesi ile ilgili dün yayınlanan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

https://youtu.be/ftGMDf0NKHQ?si=TJ-ka_Kt9DBdA2aV
    Harika bir proses. Çok ilgiyle izlendim....

Sayfa 1002/1002 İlkİlk ... 2502902952992100010011002

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •