Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor, Dinçkök kardeşler iktidar savaşı veriyor, kimin gücü kime yeterse, mal çok olunca hır da çok olur.

Bu arada grubun enerji şirketi Ak enerji iyi bilançoyla tavan olmuş, bizimki 100 altına vermek için can atıyor yine.
    100 üstünde o kadar işlem hacmi ve alım olmasına rağmen düzeltmede hiç direnmeden 100 alına kaydı yine.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 100 üstüne atmazsa yine yatıp enkaza döner, 15 gün sonra 5 lira temettü verecek, oysa temettü verse bile 100 altına gelmez bir daha diye düşünmüştüm.
    Lodrik bey o parayla alacaksa haliyle ucuzdan almak isteyecek, alıcı yok, yabancı yok, kontrol kendilerinde, onlar almadan sürünmeye devam.

Kordsa ve Aksa aynı ürünleri mi üretiyor farklı ürünler mi?

4. biri akrilik elyaf üretiyor, biri kord bezi üretiyor.

5. Grubun 2 hissesi Ak enerji ve Akmerkez tavan olmuş, bunun yüzüne bakan yok.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Grubun 2 hissesi Ak enerji ve Akmerkez tavan olmuş, bunun yüzüne bakan yok.
    Lodrik tahtada bu güne kadar aktif olanların hepsinin malını aldı, yerli yabancı fonlar vs

Lodrik in en son alım yaptığı günden beri kalan mallarını fiyat bakmadan her gün satıyorlar.

Sn Müzikal güzel bir laf etmişti; Bu tahta artık Lodrik in eline kaldı diye, bende aynı görüşe yakın bir görüşle Lodrik hisse tahtasında piyasayı öldürdü diyorum.

Sektör de zaten leş durumda, haliyle temel gerekçelerle bir talep olmasıda söz konusu olmuyor.

Geriye sadece Lodrik kalıyor ve o da almıyor.

Sonuç; Ceset ortada kaldıran yok, gün geçtikçe kokuyor.
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
     Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Lodrik tahtada bu güne kadar aktif olanların hepsinin malını aldı, yerli yabancı fonlar vs

Lodrik in en son alım yaptığı günden beri kalan mallarını fiyat bakmadan her gün satıyorlar.

Sn Müzikal güzel bir laf etmişti; Bu tahta artık Lodrik in eline kaldı diye, bende aynı görüşe yakın bir görüşle Lodrik hisse tahtasında piyasayı öldürdü diyorum.

Sektör de zaten leş durumda, haliyle temel gerekçelerle bir talep olmasıda söz konusu olmuyor.

bir çok tahta aynı durumda, sn ric... fonlar bile spekülatif hisse peşinde koşmak durumunda kaldıkları için iyi tahtalara rağbet olmuyor. belki yabancılar gelir ise o zaman lodrik gibiler bozmazlar ise her şey lehe döner... kimbilir bu coin piyasasına bakılır ise onlar bile temel veriler yerine trendlere bakıp gidiyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku

Yen bir hikaye lazım, DowAksa olmasa ben de beklemezdim, sanayide ve diğer sektörlerde karbon elyaf dönemi yaygınlaşıyor, ona güveniyorum.

Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •