Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 657 - 664 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

vhisak Guest
    16-17 dem soluksuz gelmesi ne kadar normal ise tepeden düzeltme yapması da o kadar normal karşılanmalı.
    ft-2 avukatı ya da sempatizanı filan değilim ancak evladiyelik tuttuğum bu hisse ile ilgili tüm temel bilgileri ft-2 burada paylaşıyor. 2 yıla yakındır her gün girip bakarım paylaştıklarına çok da işime yaradı ciddi de para kazanmama vesile oldu. Ne alımı ne de satımı o bilgilere göre yapmam. Temettü hissesi olarak tuttuklarımı hiçbir koşulda satmayı düşünmüyorum. Bilanço öncesi 16-17 civarı trade amaçlı pozisyon almıştım, bilançosu gelince millet hissenin üstüne atlayınca bu trade hisselerini 19.8 civarından ben de boşalttım. Bunlar normal hareketler. Uzun vade biriktirmek için fiyatın baskilanmasi açıkçası benim işime geliyor. Zira büyük resme odakliyim.

Samimi ve kayda değer düşüncesi bilgisi olan kişiler paylaşımlarınıza lütfen devam edin. Al sat 3-5 vur kaç derdinde olanlar ise bu hissede durum biraz güç ona göre hareket edin derim

2.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    sayın erdogan, burada sadece başkalarının tavsiyesiyle/tahminiyle/yorumuyla/öngörüsüyle hisse alım satımı yapanların olacağını pek zannetmiyorum, ama yine de tahminlerinize YTD (Yatırım Tavsiyesi Değildir.) ibaresi eklemeniz yerinde olacaktır.
    Yazımda tavsiye yok tahmin var. Tavsiye zaten yasak. Tavsiye verdikten sonra da sonuna YTD yazmanın hiçbir hükmü yok.

3. Dün satanlar bugün geri mi aldılar yoksa yeni ordino mu geldi?

4. 🧿 Nazar değmesin...

Wood Mackenzie'ye göre, küresel rüzgar enerjisi kapasitesi ilavelerinin 2020'den 2029'a kadar yıllık ortalama 77 GW olması bekleniyor. Bu, 2019'un sonundan 2029'un sonuna kadar küresel kurulu kapasitede %112'lik bir büyümeyi temsil ediyor.

https://www.woodmac.com/press-releas...next-10-years/

Bir firmaya yatırım yaparken, o firmanın topluma ne katacağına ya da ne kadar büyüyeceğine bakmayın. Onun yerine rekabet avantajına ve bu avantajın ne kadar süreceğine bakın.

Eğer bir hisse senedine 10 yıl sahip olmaya razı değilseniz, 10 dakika bile sahip olmayın.

Warren Buffet

Fatoş teyze ne zaman maldaysa 50 senelik haberleri 50 kez yapıştırır.Surda 10 senelik
    Yatırımcı diye laf paylaşmış, bundan birkaç sene önce yine böyle aylarca gaz vermiş birgün ben sattım diye yazıp kaçmıştı.
    Şimdi tabi birçok yeni yatırımcı gelmiş, bu teyzenin mazisini bilmezler.
    Google a iki kelime yazmaktan aciz insanlar bunun çok değerli bilgiler verdiğini sanıyor.Bu teyzenin İngilizcesi bile yok. Aksa daki patron kardeşler arasındaki mahkemelerin birini bile yazmaz buraya.Sirketin kendi KAP'a yaptığı mahkeme bildirimlerini foruma yapıştırınca koşarak kankisi olan yöneticilere sildirdigini unutmadık.

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Wood Mackenzie'ye göre, konce aylarca üresel rüzgar enerjisi kapasitesi ilavelerinin 2020'den 2029'a kadar yıllık ortalama 77 GW olması bekleniyor. Bu, 2019'un sonundan 2029'un sonuna kadar küresel kurulu kapasitede %112'lik bir büyümeyi temsil ediyor.

Bir firmaya yatırım yaparken, o firmanın topluma ne katacağına ya da ne kadar büyüyeceğine bakmayın. Onun yerine rekabet avantajına ve bu avantajın ne kadar süreceğine bakın.

Eğer bir hisse senedine 10 yıl sahip olmaya razı değilseniz, 10 dakika bile sahip olmayın.

Warren Buffet
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Wood Mackenzie'ye göre, küresel rüzgar enerjisi kapasitesi ilavelerinin 2020'den 2029'a kadar yıllık ortalama 77 GW olması bekleniyor. Bu, 2019'un sonundan 2029'un sonuna kadar küresel kurulu kapasitede %112'lik bir büyümeyi temsil ediyor.

Warren Buffet
    Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.

Risk, siz ne yaptığınızı bilmiyorsanız vardır.

Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız.
    Warren Buffet

Teyze malda, gece 3, sabah 5 farketmez .

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.

Risk, siz ne yaptığınızı bilmiyorsanız vardır.

Warren Buffet
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •