Sayfa 34/53 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 424 madde; 265 - 272 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07 Nisan 2022 tarihli toplantısında, İUFM Projesi kapsamındaki "T.Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlük Hizmet Binası ve Tesisleri Projesi"ne ait 52 katlık blokta yer alan ofis üniteleri içerisinden toplam 25.718 m² büyüklüğündeki alanın, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.'ya toplam 930.000.000 TL+KDV bedelle satışı için Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ile Şirketimiz arasında Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalanmasına karar verilmiştir.

2. İlgi: 06.01.2021 tarihli özel durum açıklamamız
    Bankamız Yönetim Kurulu'nun 07.04.2022 tarihli kararı ile İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İUFM) projesi kapsamında devam etmekte olan Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na ait projenin Genel Müdürlük hizmet binası olarak kullanılması planlanan 52 katlı bloğunda yer alan 25.718 m² yerin 930 milyon TL + KDV'ye satın alınması ve işbu satın alıma ilişkin olarak her türlü sözleşmenin imzalanabilmesi hususunda Genel Müdürlük makamı yetkili kılınmıştır.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tek bir gün bile kimsenin yüzünü güldürmedi.
    Bu gün güldürdü sanki
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Bu gün güldürdü sanki
    Evet öyle oldu, gel zaman git zaman, o gün bugünmüş demekki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Güya kiraya verilecek yüksek kira getirisi elde edilecekti. Binalar yapılırken yatırımcıyı soyup sogana çevir. Şimdi hazır binaları kafana göre fiyattan al. Bu kansızların yatcak yeri yok. (Kazancınız daim olsun vkgyo mağdurları.)

6. Kağıt tavan kapadı, topikte kimsecikler yok ..?

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    İlgi: 06.01.2021 tarihli özel durum açıklamamız
    Bankamız Yönetim Kurulu'nun 07.04.2022 tarihli kararı ile İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İUFM) projesi kapsamında devam etmekte olan Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na ait projenin Genel Müdürlük hizmet binası olarak kullanılması planlanan 52 katlı bloğunda yer alan 25.718 m² yerin 930 milyon TL + KDV'ye satın alınması ve işbu satın alıma ilişkin olarak her türlü sözleşmenin imzalanabilmesi hususunda Genel Müdürlük makamı yetkili kılınmıştır.

https://emlakkulisi.com/resim/dosyal...1-eksizpdf.pdf

2018yılında yapılan değerleme raporunu ve şimdiki bina birim maliyetlerindeki artışa bakılırsa; sözleşmedeki fiyat komik kalıyor .. piyasa fiyatı bunun en azından 5 ila 7 misli olması gerekir konunun uzmanı varsa yarumlayabilir.. bassit kıyaslama yaptım... belkide daha fazla eder.. elinde hissesi olanlara duyurulur..

YTD

8. Kardeş, elinde hisse yok galiba

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    https://emlakkulisi.com/resim/dosyal...1-eksizpdf.pdf

2018yılında yapılan değerleme raporunu ve şimdiki bina birim maliyetlerindeki artışa bakılırsa; sözleşmedeki fiyat komik kalıyor .. piyasa fiyatı bunun en azından 5 ila 7 misli olması gerekir konunun uzmanı varsa yarumlayabilir.. bassit kıyaslama yaptım... belkide daha fazla eder.. elinde hissesi olanlara duyurulur..

YTD

Sayfa 34/53 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •