Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 30 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Orta ve uzun vadede en fazla kazanç beklediğimiz hisseleri paylaşalım

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by iambusycantyousee Yazıyı Oku
    Sayın decamercion, #almad için 3 yıl tahmininizi biraz detaylandırabilir misiniz?
    #klmsn patronun yada bofanın gazabına uğradı diyelim. #yatas kraliçe olma yolunda zirve yi kırdı yeni ufuklar.
    Sn bussy bey #almad belirttiğim gibi bebek hisse, şirket faaliyet alanı yeni, henüz yatırım aşamasında, bunun kar a yansıması en az 2 sene sürer o yüzden 3 sene dedim. Ha beklentiler erken satın alınır bu süre belki daha hızlı olabilir. Yinede herşey patronun iyi niyetine bağlı.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    IZMDC yide ekliyorum 3 5 aya çanağı tamamlar.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bir tarama yaptım, içinden seçtiğimde ya yüklü alıyorum kağıt beni şeyedene kadar sürünüyor vs. Bu sefer ayırt etmeden taramada çıkan tüm kağıtlara alım emri verdim.

Takip edeceğim her hafta sonu değerliyeceğiz. Hedefim 4 ayda en az %50 kar etmek hepsinden.

#ORMA yi çikardim gerel ekledim/
    Son düzenleme : decamercion; 29-10-2022 saat: 23:02.

Ccola
    kchol
    thyao
    akbnk
    aefes
    bımas
    ttrak
    tuprs

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bir tarama yaptım, içinden seçtiğimde ya yüklü alıyorum kağıt beni şeyedene kadar sürünüyor vs. Bu sefer ayırt etmeden taramada çıkan tüm kağıtlara alım emri verdim.

Takip edeceğim her hafta sonu değerliyeceğiz. Hedefim 4 ayda en az %50 kar etmek hepsinden.

#ORMA yi çikardim gerel ekledim/
    Bazılarını alamadım direk tavan açtılar, #gmstr ve #gerel ekledim. Geçen haftanın karı ortalama %4

Şöyle bir strateji belirledim, bunlara her akşam tavana kar kadarını satış yazıyorum. Tavan harici satış olmayacak. tavan gören kağıttan %10 satıyorum ve yeni başka bir kağıt alıyorum. Bundan sonra teknik ve temeli iyi kağıtlardan 2 bin liralık alacağım. Artık kaç kağıdım olur bilmiyorum.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yeni bir asuzu vakaası geliyor, aylık rsi 97 haftalık 95 olmuş. Ve 1000 lira olacak diyenler çoğalmış.
    Patlar yakında puuuffff

7. keşke daha fazla param olsada her hissenin tadına baksam

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Yeni bir asuzu vakaası geliyor, aylık rsi 97 haftalık 95 olmuş. Ve 1000 lira olacak diyenler çoğalmış.
    Patlar yakında puuuffff
    isim vermemissiniz ancak, bu o hisseyse endekside etkiler...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •