Sayfa 103/612 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 817 - 824 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bdayi dedi de almadık bu kadar sansizlik olmaz
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Giden hisseler nasılda gidiyor hala üstüne koyuyor Agyo 1 ayda 2 den 5,5 oldu. Bu kansız 3 kademe kalkmasın üstüne çığ düşüyor�
    "Başarı için ömürlerinin bir bölümünü bedel olarak ödemeyenler, başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler."

2. Kamil bey nerde? Kağıttan çıktı da biz mi bilmiyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Kamil bey nerde? Kağıttan çıktı da biz mi bilmiyoruz
    Kamil beyin yazdıginda hisse 3 üstundeydi yazılanlara bakarsan almamak için bi neden yoktu beklenti var diye alırsın zorlamadi kimseyi ama alnayanda kalmamış bende merak ediyom kamil bey ne olcak bu hissenin akibeti 2.82 gördü 2.75 indi şimdi böyle fırıldak bu polho

4. Bugünlerde sürekli şirket açıklama yapıyor bütün basına. Yok kapasite artımı, yok boya sektöründe düşüş bekliyorduk ama talebe yetişemedik, yok yeni boya fabrikası vss.. Ama bu söylemler fiyata yansımıyor.

Sanki birilerine mesaj vermeye çalışıyorlar, ama kime bu mesajlar onu anlamadım. Şirket senin zaten, al hisselerini yada bikaç olumlu haber, şirketine güven kazandır yatırımcı gelir zaten. Fakat bunlar halka açıklığı yüzde yirmi beşe çıkaracakları için aynı zamanda hisse satmaları lazım. Halka açıklığı bu seviyede bırakacağız deseler de iyi olur. Piyasa tarafından bu halka açıklığın artırılacağı biliniyor.

Dap yapıya verilen arsa haberi, poliporta ortak düşünüyoruz, arsa satıyoruz, vss bu tür haberler gelirse fiyatta artar diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Bugünlerde sürekli şirket açıklama yapıyor bütün basına. Yok kapasite artımı, yok boya sektöründe düşüş bekliyorduk ama talebe yetişemedik, yok yeni boya fabrikası vss.. Ama bu söylemler fiyata yansımıyor.

Sanki birilerine mesaj vermeye çalışıyorlar, ama kime bu mesajlar onu anlamadım. Şirket senin zaten, al hisselerini yada bikaç olumlu haber, şirketine güven kazandır yatırımcı gelir zaten. Fakat bunlar halka açıklığı yüzde yirmi beşe çıkaracakları için aynı zamanda hisse satmaları lazım. Halka açıklığı bu seviyede bırakacağız deseler de iyi olur. Piyasa tarafından bu halka açıklığın artırılacağı biliniyor.

Dap yapıya verilen arsa haberi, poliporta ortak düşünüyoruz, arsa satıyoruz, vss bu tür haberler gelirse fiyatta artar diye düşünüyorum
    Dediklerine katılmamak mümkün degil adamlar spk ile ortak çalışıyor sanki ben haber verim siz geçirın der gibi giden hisseler nasıl gidiyo ne haber var ne alıcisi ortaklarından biri gülden akşit biliyosunuz devlete en yakın kesimden eski cio devlette calismiş biri bunada burda bi oparasyon yapilmamasina şasirmamak lazım kim nereye kime şikayet edeceksin hisse alıcaz dediler iptal ettiler bunu yaptık o arttı bu arttı şuñu yapıyoz açıkladikca geciren bi hisse bunlar bunu görmuyomu hırsizlara kilit vurulmaz hepsi saf rolünde çakal.

6. Hisse geri alıcaz diye karar aldıklarında bende şunu yazmıştım, hisse nasıl geri alacak adamlar zaten halka açıklığı artırmak için karar almışlar hisse alımını yapmaları tuhaf bir durum, bir yandan alacak diğer yandan açıklığımartırmak için satacak. Buradan birisi ne saçlalıyorsun demişti. Sonuçta iptal edildi alım rı. Şirket yönetemiyorlar bunlar yada yeni ky gelsin mal taşımaya diye bi oyun kurdular, maydonuzcu abi itiraz filan ettik demişti, iptal edildi. Şirket aşırı derece de çok kurnaz, siyasi bağlantıları da dediğiniz gibi mevcut.
    Geçen bir haber vardı emin bitlisin ikiz oğulları şirketin yçnetimine yavaş yavaş başlayacaklar sanırım, yirmi beş yaşlarındalar, belki onlar geldiğinde meşhur z kuşağı bakışı ile birşeyler değişir diye umuyorum

7. #POLHO

Polisan CEO'su Hacıkamiloğlu: İlk 6 ayda konsolide bazda toplam gelirler yıllık %69 arttı.

Net Zikiolar bizi !

8.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    #POLHO

Polisan CEO'su Hacıkamiloğlu: İlk 6 ayda konsolide bazda toplam gelirler yıllık %69 arttı.

Net Zikiolar bizi !
    Çıksa bir zengin adem
    sat bize bu kadar iyi ise madem
    247 milyon pd hemen verem
    yok der bu sinek s2ci vermem
    daha çoook ky s2cem

Eyy ky kanini emen
    Uçani kaçani sinegi bile s.ken
    Sulalende en son nallari diken
    Geberirken en cok inleyen
    Sen olasin sinek si.ken

Sayfa 103/612 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon