Special Days Image
Sayfa 11/612 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 81 - 88 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Gltkn bey resmen bana yemek borçlusunuz he )))
    Aynen aynen : ) o zaman 1000 tanesini 34 bine alacakken şimdi aynı lotu 12 bin liraya alınaniliyor.
    O değilde bu sedat peker videoları devam ederse ortalık toz duman olacak. Piyasalar henüz etkilenmedi ama bi etkilenmeye başlarsa ne olur bist? Etkilenöeden polho bi çıkış yapsaydı bari

2.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Aynen aynen : ) o zaman 1000 tanesini 34 bine alacakken şimdi aynı lotu 12 bin liraya alınaniliyor.
    O değilde bu sedat peker videoları devam ederse ortalık toz duman olacak. Piyasalar henüz etkilenmedi ama bi etkilenmeye başlarsa ne olur bist? Etkilenöeden polho bi çıkış yapsaydı bari
    valla ben de diken üstündeyim. şimdiye kadarkiler neyse de bugünkü videoda söz ettiği uyuşturucu trafiği baş ağrıtabilir. ABD falan devreye girecek diye okudum twitterda. ulan bir mafya bozuntusunun söylemleri bile küçük yatırımcıya zarar olarak girmesin lütfen. yesinler birbirlerini, son derece keyifle izliyoruz ama ucu bize dokunmasın please. umarım piyasa -şimdilik- sallamaz bu videoları...

3. Yine mikemmel bir gün daha anlatmaya gerek yok ...

4. Yoklama alalım bi herkes burdamı .

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Yoklama alalım bi herkes burdamı .
    Biz attik kenara... unuttuk ..
    ister cikarir birlikte corba içeriz
    ister dusurur birlikte turşusunu kurariz
    bakmiyorum
    sadece varsa hakkimi yiyen zehir zikkim olsun en sevdiğinden cikarsin Rabbim diyorum

6. Ben öteki dünyaya inanmam o açıdan görülecek bir hesabım varsa ölmeden önce görmem lazım. Öyle haram zıkkım edip kenara çekilmem. Velhasıl ne vaktim ne psikolojim ne de yeterli bilgim var bu haramzadeleri acıtmak için. Bu anlamda kamil beyin çalışmaları çok değerli. Burdan yine teşekkür ederiz

7. 1.kimsenin inanci beni ilgilendirmez
    2. Hesabi bu dunyada görebilecek n"apabilrsiniz? biz de yardimci olalim seve seve ( cimere 3 kere yazdim..sirkete iki mail attim..tlf ile yatirim isleriylede bir kac kez gorusup atarlamdim )
    3. Maydanos kardeşle hemen hemen ayni zmn bu mahpusa düştük..Sagolsun yaziyo...ciziyo..atarliyo..emme yine tokmagi elinde tutan istedigi makamdan ötürüyor...
    4. KY bu hissede bu sartlarda iki secenegi var
    A. satip kol kesmek hisse değişimi yapip zarari baska hisselerde cikarmaya calismak
    B. Unutmaya calisip beklemek zarari burda cikarmak ( bu köşeye crkilmek degil sabretmektir )
    ucuncu bir secek varsa yazinda hep beraber rahatlayalim

8.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    1.kimsenin inanci beni ilgilendirmez
    2. Hesabi bu dunyada görebilecek n"apabilrsiniz? biz de yardimci olalim seve seve ( cimere 3 kere yazdim..sirkete iki mail attim..tlf ile yatirim isleriylede bir kac kez gorusup atarlamdim )
    3. Maydanos kardeşle hemen hemen ayni zmn bu mahpusa düştük..Sagolsun yaziyo...ciziyo..atarliyo..emme yine tokmagi elinde tutan istedigi makamdan ötürüyor...
    4. KY bu hissede bu sartlarda iki secenegi var
    A. satip kol kesmek hisse değişimi yapip zarari baska hisselerde cikarmaya calismak
    B. Unutmaya calisip beklemek zarari burda cikarmak ( bu köşeye crkilmek degil sabretmektir )
    ucuncu bir secek varsa yazinda hep beraber rahatlayalim
    Sözüm size değildi, size de teşekkürler

Sayfa 11/612 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •