Sayfa 112/612 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 889 - 896 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Burda herkese cevap vermek için baya mesai harcamak gerekir o d bende yok
    Tunahan:
    Özkaynak hesabında o eksik zannettiğin gayrimenkul, marka değeri vs hepsi var zaten. Arkadaşın sadece eline geçen parayı kar saysa dediğin doğru. 15 milyona bu saydıklarımızı da eklicen. Yıllık değerlemelerde yansiyacak. O yüzden arkadaşının Özkaynak karlılığı belki %30. O yüzden satmasın şirketi. Ama bu eşşek Polisan’ın yüzde 10 maalesef.

2. Kağıdı o kadar kötüleyen insanlar bile kağıdı bırakıp gitmiyor çünkü kendileri de biliyor şu anda piyasada ederinin çok altında oldugunu...bu bir girdap ucuz diye veremiyor veremedikce kagit cikmiyor yada dusuyor...onlarda daha cok kizip daha cok kufrediyor...bu cok normal ve cokca olan bir durum borsada...kagitta cok bariz baski var ve bu baskinin ne zaman bitecegini bilmek mümkün degil...ama sunu biliyoruz baski suresi ne kadar uzunsa olasi çıkış sureside o kadar uzun olur...oyle gizemli yazismalar daha yazmiycamlar ne anlarsinizki tarzi yazmalar birakin bunlari cocukmusunuz siz...varsa reel bilgileriniz paylasin magazin haberlerinden kisisel egolarindan banane...kufrediyorsan sat cik kagittanda kaale aliyim yazdiklarini...yoksa kagit ciimiyor diye kagit hakkinda olumlu yazan birine hemen saldirmak aciziyettir ciimaza girdiginin sinirlerinin lacka oldugunun gostergesidir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Zaten yeni alanlar hariç çoğumuz zarardayız..
    Ölmüş eşşek kurttan korkar mı modundayım ben..
    Belki diyorum 2.20..
    Onun da hazırlığını yaptım bekliyorum..
    bu covid savar boya haberi benim hoşuma gitti..
    Eylülde satış başlayacakmış..
    Trilc aşı muhabbetlerinde sanki o bulmuş gibi şov yaptı..
    Belli mi olur bir havaya bakar..
    Gerçi ne zaman olumlu haber gelse basıyorlar ama..

4. Havasi batsin derler....

5. Desinler..😅

6. Guzel ama 2.20 ye kadarda hata payin yok yine ben demistim dersin duserse ...ne guzel analizler bunlar boyle ...

7. Kendimi hazlırlıyorum, düşecek olursa diye😅

8. Şaka gibi muhabbetler dönüyor .insan küfrettiği senedi niye tutar ki küfür edince yükseliyor mudur nedir .artı hissedarlar bir irini dedtekleyecek yazılar yazsın moral olsun ister ama burada kötüleme yaparak insanlar birbirlerini kırıyor ben balıkçı doktor tarafındayım .

Sayfa 112/612 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •