Sayfa 205/612 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Temel bey bence Coinler er ya da geç düzeltmesini yapıp 2-3 yıl karanlığa gömüleceği gün gelecek. Çünkü saadet zinciridir hala bana göre. Arada yenileri sağmak için yükseltmeleri ve müşteri geldikçe o seviyeleri korumaları lazım. Düzeltme elbet gelecek. Para transferi hala çok pahalı. Muazzam enerji gidiyor. Satoshi enerji kısmını hesap edemedi. Bu yüzdendir ki bitcoin doğasını gereksiz onaylamalara boğdu. Kullanıcıların çok daha arttığı, para transferinin çok daha yoğun olduğu bir sistem yürümez. Belki bankalara mahkum değilsiniz ama coin borsalarına mahkumsunuz bu sefer de. Ben coin dünyasına inanmıyorum. Bugüne kadar gelebilmesinin sebebi kara para aklamada kullanılmasıdır. Yoksa saadet zinciridir, küresel kumar masası hırsızlığıdır. Bunlar kendi fikirlerim. 10 yıl sonra göreceğiz doğruyu

2. Subliminal mesaj veriyorsunuz? Polho yine mi düşcek?

3. Bunlar arsaya ev yapcak yabanci gelcek bir senelik kazanciyla lüks daireye sahip olcak gülermisin ağlarmisın .

4. 2020 yılı arsaya deger biçilen fiyat 248 milyon 173 dönüm bunu 1 dönüm olarak satsa 1milyon 430 bin tl bir dönüm yerde size bir daire veecekler siz kaç daire yaparsiniz bir dönüme ?yatırim tavsiyesi degil herkes kendi kararını kendi versin.

biliyorum çok şey konuşmak istiyoruz yazıp çizmek ama en güzeli tahtacının konuşması kendisini keyifle izliyoruz ))
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

6. Böyle hergün %2-3 koya koya git bize yeter bu arada dökülen oldu mu merak ediyorum. Realiter vardı alıp satan.

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Böyle hergün %2-3 koya koya git bize yeter bu arada dökülen oldu mu merak ediyorum. Realiter vardı alıp satan.
    4 üstünde maliyet var burdan 2,60 a bida gelsede seyredicem 4 lira ya gitsede seyredicem ancak 4 üstünde maliyeti bulunca satarım anlayacağın şöför nereye götürürse artık zaten 1 yıldır burdayım

8.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    4 üstünde maliyet var burdan 2,60 a bida gelsede seyredicem 4 lira ya gitsede seyredicem ancak 4 üstünde maliyeti bulunca satarım anlayacağın şöför nereye götürürse artık zaten 1 yıldır burdayım
    Benim 4 altındaydı ama enflasyonla 4 üzerinde. 12 gelince de seyrediyor olacağım. 20 den aşağıya vermem. Malum haberler gelmeden gitmem. Burdan 3 altını görmez artık.

Sayfa 205/612 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •