Sayfa 287/612 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Realiter yine cahil cahil konuşmussun aynı tarihi enflasyon açıklanacak kim ne yapsın borsayı hele polhoyu dediğin 2.89 daki paylaşımın gibi sonra 3.24 görülünce ama şu şöyle oldu bu böyle oldu.şimdi yine sallamışsın hisse 2.90 da sonra bi haber gelse hisse primlense ben onu nerden öngöreyim diye bahane. ya arkadaş amacın ne polhoda begenmiyorsan bas git seni tutan yok hatalarına yandaşmı arıyorsun burada sen ben kartal dan başka seni duyan dinleyen yok

2. ''Bir katilden daha cani insanlar gördüm. Umudumuzu öldürenleri gördüm''
    Ne güzel demişsin Dostoyevski

3.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Realiter yine cahil cahil konuşmussun aynı tarihi enflasyon açıklanacak kim ne yapsın borsayı hele polhoyu dediğin 2.89 daki paylaşımın gibi sonra 3.24 görülünce ama şu şöyle oldu bu böyle oldu.şimdi yine sallamışsın hisse 2.90 da sonra bi haber gelse hisse primlense ben onu nerden öngöreyim diye bahane. ya arkadaş amacın ne polhoda begenmiyorsan bas git seni tutan yok hatalarına yandaşmı arıyorsun burada sen ben kartal dan başka seni duyan dinleyen yok
    Seyrediyonmu algyove alarkoyu polden hep zarar bak sana tavsiye bunu sakın unutma yaz hatta bi kenara bu pol abd fed faiz arttirimina kadar eger gitmesin martta deniyo olur olmaz olana kadar diyorum borsalarda abd müthis satis olcak ordan gelecek satış dünyayi karistiracak pol ozaman kaç olur allah bilir borsamizin ne yapcagini söylemeye gerek yok istediğine bu olayı sor ne olur ne olmaz bu konuyu burda tartışalim benim aracı kurumum bana verdiği kotü sanaryo da pol 1.80 bilemedin 2 ben demiyorum araci kurumun dedigi kötü sanaryo tamam hayirli aksamlar.

4. Ya bırak kartal forumu okudum hisse 2.50-2.60 mı ne defalarca yazmışsın 2 olacak 1.8 olacak diye forumu boğmuşsun sonra 3.40 olmuş sesi kesmişsin.begenmiyorsan sat ben pendik projesi ve poliport ortaklık buraya düşene kadar buradayım .insallah olurda o zaman burada sizin nasıl kıvırdığınızı kopya yapıştır kopya yapıştır yapıcam

5. Sayın kartal, aracı kurumunuzun verdiği kötü senaryoyu paylaştın. Eyvallah. Ama sonucda bu bir senaryo. İyisi de olabilir. Onu da paylaşırsanız faydalanır. Malum herkesin risk anlayışı farklı.

6. maydonoz hoca nereler de acaba..inşallah sağlığı iyidir..

7.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Sayın kartal, aracı kurumunuzun verdiği kötü senaryoyu paylaştın. Eyvallah. Ama sonucda bu bir senaryo. İyisi de olabilir. Onu da paylaşırsanız faydalanır. Malum herkesin risk anlayışı farklı.
    Eyvallah kardes sen anlamissin olayı yazarak anlatiyoz kafa basmıyo bak şuan yazarken abd nasdag 2.5 artidan 1 eksi dow eksi 1 artiydi s.p 1.80 artidan eksi kime ne anlattik bu faiz artısi gelmeden karısti geldiginde ne olur tartışalim bunu hisselerimiz şelale olursa biz ne oluruz hiç düşündükmü martta artikmak niyetindeyiz dediler faizi 1 aylik süre inşallah etkilenmeyiz sorunuza gelince yukarsı 7 bunuda söyleyeyim 4 geçmek şartiyla yatırim tavsiyesi degildir herkese bol kazanclar

8. Halit sarı polha icin twitterda 5 dakka önce twit atmış teknik çalışıyor polho olunca biraz yavaşlatılmış ama düşeni kırarsa hedef belli diye.

Sayfa 287/612 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •