Sayfa 319/612 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Daha açıkladığı %25 halka açıklığa bile ulaşamamışken yani biz satmasını bekliyorken bazıları geri alım bekliyor. Ortada bir çelişki var. Görün istedim

2. Ne celişkisi usta.halka açılmak için %25%30%40 hedefleyen şirketler pay fiyatına müdahale için %10 larını geri aldı.
    Örnek dolu bistte .

3. payları şirket geri alsın.bundan iyi yatırım olurmu. bunları ileride ister sermayeden düşer ister değerlenince karla satar.

4. Beyler bir hayırlı olsun alırım biraz kiprasmaya başladı diye aldım inşallah uğurlu gelirim. 2.81 le aranizdayim kartaldan almak isterdim ama başaramadım galiba

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beyler bir hayırlı olsun alırım biraz kiprasmaya başladı diye aldım inşallah uğurlu gelirim. 2.81 le aranizdayim kartaldan almak isterdim ama başaramadım galiba
    Hayırlı olsun.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beyler bir hayırlı olsun alırım biraz kiprasmaya başladı diye aldım inşallah uğurlu gelirim. 2.81 le aranizdayim kartaldan almak isterdim ama başaramadım galiba
    Hayırlı olsun ama ben girmemeni ve altında kalmanı isterdim. Nedenini en geç 1 aya göreceğiz malesef. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın … üstü kapalı ve yönlendirici olmasını asla istemem ama hep beraber göreceğiz. Sakın o zman sen sat hit demeyin. Zararda olmasak dakika duracak değiliz.

7. Hayirli olsun.buradan girmen senin icin iyi ama bizim icin kotu oldu.bari 3.8-4 arasi girseydin . 2.81 bize nispet gibi oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Hayirli olsun.buradan girmen senin icin iyi ama bizim icin kotu oldu.bari 3.8-4 arasi girseydin . 2.81 bize nispet gibi oldu.
    Belki banada nispet yapacak biri çıkar daha aşağıdan dünya bu belli olmaz

Bakma sen bana ben zamanında 4 maliyetli olanlardanım yani önce siz nispet yapmışsınızdir

Sayfa 319/612 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •