Sayfa 36/612 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 281 - 288 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. arkadaşlar malesef yatırımcıyı zerre düşünmeyen bir patronla karşı karşıyayız bu kadar iyi haber beklenti bilançoya rağmen ummadğımız bir fiyata geldik gayrimenkul dahil herşeyin ikiye üçe katladığı bir ortamda bu fiyat mantık dışı umarım yabancının malına çökmek içindir fabrikalarını limanını yapmanın maiyetini düşünün neredeyse Pendik arsası fiyatına işlem görüyoruz ekrana bakmamak en iyisi illaki değerini bulacaktır herkese sabır diliyorum

2. onu bunu boşverin de siz esas bugün Bağfaş'ın başına gelene bakın. yılların şirketinin üstünü çizdiler tek kalemde. yakın izleme pazarına almışlar kağıdı.

dua edelim de bu olay polisan'a sıçramasın. zamanında aşağıdaki konuda para cezası yemişlerdi.

https://www.evrensel.net/haber/30526...ki-bakan-cikti

3. [QUOTE=hepsonradan;5403077]onu bunu boşverin de siz esas bugün Bağfaş'ın başına gelene bakın. yılların şirketinin üstünü çizdiler tek kalemde. yakın izleme pazarına almışlar kağıdı.

dua edelim de bu olay polisan'a sıçramasın. zamanında aşağıdaki konuda para cezası yemişlerdi.

https://www.evrensel.net/haber/30526...ki-bakan-cikti[/
    hocam bunların işletmeleri gerçekten çevre bilinci konusunda çok iyi dünya standartlarında karbon ayak izi su ayak izi diye övünüp duruyorlar ödülleride çok linkteki olay bilinçli değil kaza sonucu olmuş bağfaş bilinçli yapmış sanırım bu adamlar zaten yatırımcıyı çizmiş daha ne olsun

4. sn spyro555, bu işlerin hakkaniyetli yapıldığını düşünmüyorum. ağır konuşmadan anlatmaya çalışayım: bağfaş istedikleri "bağış"ı yapmadığı için cezalandırılmıştır. yandaşlarda da kaydadeğer bağfaş hissesi/ortaklığı vs yoksa oldu da bitti işte. yoksa çevreymiş, denizmiş bunların umrunda mı? -allah korusun- polisan'ın kalemini kırmak istesinler, 3 güne bağfaş'la aynı muameleyi yaparlar, zor değil. polisan istediği kadar çırpınsın sonra, karbon ayak izi su ayak izi diye. neyse en azından polisan'da ortak güldal akşit falan var, bunlara dokunmazlar herhalde.

5.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    sn spyro555, bu işlerin hakkaniyetli yapıldığını düşünmüyorum. ağır konuşmadan anlatmaya çalışayım: bağfaş istedikleri "bağış"ı yapmadığı için cezalandırılmıştır. yandaşlarda da kaydadeğer bağfaş hissesi/ortaklığı vs yoksa oldu da bitti işte. yoksa çevreymiş, denizmiş bunların umrunda mı? -allah korusun- polisan'ın kalemini kırmak istesinler, 3 güne bağfaş'la aynı muameleyi yaparlar, zor değil. polisan istediği kadar çırpınsın sonra, karbon ayak izi su ayak izi diye. neyse en azından polisan'da ortak güldal akşit falan var, bunlara dokunmazlar herhalde.
    bu gelişmeler poliport lehine bu adamlar ÇED raporunu aldılar liman için kapasite artışıyla muazzam bir hale gelecek bu raporu almak kolay değil daha evvel bir iki liman ÇED raporunu alamadı tank çiftliği için yabancı bir ortakla konumunu iyice sağlamlaştırır hem yatırım hemde bunun için stratejik ortaklık deyip duruyorlar ben yakın bir zamanda bu konuda bir gelişme bekliyorum bu saçma baskının başka bir sebebi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    sn spyro555, bu işlerin hakkaniyetli yapıldığını düşünmüyorum. ağır konuşmadan anlatmaya çalışayım: bağfaş istedikleri "bağış"ı yapmadığı için cezalandırılmıştır. yandaşlarda da kaydadeğer bağfaş hissesi/ortaklığı vs yoksa oldu da bitti işte. yoksa çevreymiş, denizmiş bunların umrunda mı? -allah korusun- polisan'ın kalemini kırmak istesinler, 3 güne bağfaş'la aynı muameleyi yaparlar, zor değil. polisan istediği kadar çırpınsın sonra, karbon ayak izi su ayak izi diye. neyse en azından polisan'da ortak güldal akşit falan var, bunlara dokunmazlar herhalde.
    Adamı makama çağırıp "hakkında kara para soruşturması var sen acele yurt dışına git, yoksa ana.nınkini görürsün, ha giderken şu adamdan olan 45 milyon euro alacağını da sil" diye tehdit ediyorlar. Adam ertesi gün hoop kaçıyor, sonra gazetecinin biri bunu arıyor "ben o makam sahibi kişiyle işi hallettim sen bana bi 10 milyon euro virmanla, sonra gel memlekete, özlemişindir buraları" diyor. Komple çete adamcağızın otelinde günlerce beleş tatil yapıp karı s2ip üstelik ellerinde viski kadehi resim çektiriyorlar. Ve biz zavallı vatandaşlar bütün bunları bir suç örgütü liderinden duyuyoruz. Adamın her dediği doğru çıkıyor çünkü ya bir ses ya da görüntü kaydı var. Ve en acısı bu çetenin içerisinde Bölge İdare Mahkemesi Başkanı da var.

Çürümüş a.q. memleketi...

Buradaki pislikler de ortaya çıkar mı, çıkar elbet. Hele bir şu o.ç.ları, yetim hakkı yiyen şeytanlar bir düşsün yere, şöyle sülale boyu satmaya başlasınlar birbirlerini bak daha neler çıkacak ?

7. Piyasa değeri 250 milyon dolar 😂😂😂

8. liman degil depolama ciddi kirletme yapiyor
    zamaninda cok tepki olunca bu hayirsilarin rahmetli babalari bu konuyla ilgili be demisti?
    internetten bkz

Sayfa 36/612 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •