Sayfa 366/612 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Tebrikler yarin nasıl açılış olur acaba

2.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    https://www.hizliresim.com/ebe2hmj Boya dahil çeyreklik kâr 144 milyon. Yani Boyadan 13 Milyon kâr gelmiş. Kimya + Poliport + Polisan Hellas 131 Milyon. Asıl önemli olan Boya dahil Kombine Favök rakamı, o da Boya Hariç 157 Milyon, Boya dahil olunca 278 Milyon. Mükemmel Favök

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tesekkür ederiz başkan👍🏼

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    tebrikler.

y.t.d
    Teşekkürler,

İşte burada bilanço tahminleri yazmamız gerekirken neler yaziliyor görüyorsunuz. Geçen sefer dedim ki arkadaşlar bilanço tahminlerinizi yazın buraya bir kişi bile tartışmaktan fırsat bulup yazmadı
    Bu seferde tam yazacaktım hadi yazalım diye ya dedim dertsiz başına dert alma. Şimdi tutmaz bak sen bunu demiştin derler. Hatta geçen çeyrek iyi ki atmamisim tahminimi onu baya düşük bekliyordum bilerek düşük verecekler diye çok iyi geldi. Onu buraya iyi ki yazmamisim dedim o zaman bunda da yanilirim nemelazim diye buraya yazmadim

Neyse bilanço hayırlı olsun kafa patlatmazlarsa duruma göre bayram sonuna kadar bilancoyu incelemeye çalışalım bakalım bir seyler bulabilecek miyiz aralarda

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,159
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Teşekkürler,

İşte burada bilanço tahminleri yazmamız gerekirken neler yaziliyor görüyorsunuz. Geçen sefer dedim ki arkadaşlar bilanço tahminlerinizi yazın buraya bir kişi bile tartışmaktan fırsat bulup yazmadı
    Bu seferde tam yazacaktım hadi yazalım diye ya dedim dertsiz başına dert alma. Şimdi tutmaz bak sen bunu demiştin derler. Hatta geçen çeyrek iyi ki atmamisim tahminimi onu baya düşük bekliyordum bilerek düşük verecekler diye çok iyi geldi. Onu buraya iyi ki yazmamisim dedim o zaman bunda da yanilirim nemelazim diye buraya yazmadim

Neyse bilanço hayırlı olsun kafa patlatmazlarsa duruma göre bayram sonuna kadar bilancoyu incelemeye çalışalım bakalım bir seyler bulabilecek miyiz aralarda

sizin bir yatırımcı olarak tahmininiz paylaşmanız benim için değerlidir.Tekrar bu değerli tahminizi paylaştığınız için içtenlikle teşekkür ederim.Bu arada ben de oldukca eskiyim borsada.hem de oldukca eski. Nerdeyse imkb tarihi kadar güncel bilgilerim yeterli değildir yalnız.An itibariyle Adana da ikamet etsemde 1988 yılında borsa kapanışını fotokopi yapı satardık.şimdi takaslara bakmak için tek tuş yeterliyken o zamanlar işlem deftrelerini incelerdik gemiciler kahvesinin üstünde.Allah mübarek günde sizlere kazancın bereketlisini nasip etsin dostum.Hayırlı kandiller.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Teşekkürler,

tebrikler... aynen dediğiniz gibi düello davetleri daha ağır basiyor
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

6. Kazançlar herkese hayırli olsun.

7. Satışlar ve karlılık çok iyi

Kısa vadeciler sayesinde alış fırsatı verdiğini düşünüyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Dikkat!

Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Satışlar ve karlılık çok iyi

Kısa vadeciler sayesinde alış fırsatı verdiğini düşünüyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Çok iyi bilanço, umarım herkes umuduna erer. Ancak bu hissenin daha önce defalarca bilanço günü benzer hareket yapıp sonra döndüğünü görmüş biri olarak dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hele de buralardan yeni maliyetlenecekler iki kere düşünmeli. Al-sar demiyorum. Hisseyi de kötülemiyorum. Sadece dikkat ediniz…
    Bol kazançlar…

Sayfa 366/612 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •