Sayfa 374/612 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,158
    Birde "vergi kaçırmak başka vergiden kaçınmak başka "sözü.....sanki bana hep vicdanen rahatsız olup da vicdanını aklamaya çalışan birilerinin bulduğu söz gibi geliyor.saygılar.

2. İnşallah Temel bey bu hisse bu fiyat inanılır gibi değil masa sandalye borçlu firmalar yatırımcısını güldürmüşken bu derece dolu bir firma böyle nasıl fiyatlanır ? İnanılmaz fırsat görebilene sabır edene. Bence Tr normal şartlarda ederi hisse başı 1 doları öldürmemesi gerekir Tr pozitif havada çok daha iyi fiyatlanır diye düşünüyorum. Ama aklım almıyor 50 cente mal satan patron 20 centte gelip niye şirketinin arkadında durmaz kurumsal yönetim notu düşük benim nazarımda. Umarım bu yöndede gelişme gösterirler . Önemli bir Türk markası gururumuz olur reklamları gibi güzel fiyatlamalar görürüz inşallah.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,158
    Güven herşeydir .kaybedilmeye görsün.

y.t.d.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,158
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    İnşallah Temel bey bu hisse bu fiyat inanılır gibi değil masa sandalye borçlu firmalar yatırımcısını güldürmüşken bu derece dolu bir firma böyle nasıl fiyatlanır ? İnanılmaz fırsat görebilene sabır edene. Bence Tr normal şartlarda ederi hisse başı 1 doları öldürmemesi gerekir Tr pozitif havada çok daha iyi fiyatlanır diye düşünüyorum. Ama aklım almıyor 50 cente mal satan patron 20 centte gelip niye şirketinin arkadında durmaz kurumsal yönetim notu düşük benim nazarımda. Umarım bu yöndede gelişme gösterirler . Önemli bir Türk markası gururumuz olur reklamları gibi güzel fiyatlamalar görürüz inşallah.
    borsada görünen gerçek olsa bile insanlar bazen itimat etmekde zorlanıyor yatırımcılar.şu an benim bildiğim en az 2 şirket var yıl içinde ettiği karın altında işlem gören( fk sı 1 in altında ). İş güvene dayanıyor. ama güven fiyat artışı ile doğru orantılı borsalarda.nede olsa herkes günsonu karzarar muhasebesini son kapanış fiyatına göre yapıyor.

Borsa yenilen kazık büyükse unutması zaman alıyor.zamanında çok yedik .

y.t.d.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,158
    Eskiden "uykudan önce "vardı . Adile Naşit anlatırdı.saat 20:00 gibi yayınlanırdı.

Şimdi Fed kararı ile saat 21:00 hayırlı geceler de yat , tüik enflasyon saat:10:00 kalk günaydın....bıkıyoo be insan bunca yıldan sonra....
    neymiş efendim Rusya 9 mayıs zafer günüymüş oda yetmedi avrupa 8 mayısda kutlarmışda bugünü rusya saat farkı birgün sonra....gecen bizim ikizlerin doğum gününü hatırladımda ufaklığın doğum günü gelmiş 6 mayıs unuttuk nerdeyse...9 mayıs Rusya zafer gününe kurban gidecekti hatırlatmasa.sahi bir de hıdırellez var dimi 5_6 mayıs....

Haketmeyene fazla itibar vermemek lazım..yalansın dünya neticede

y.t.d

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,158
    ABD Merkez Bankası (Fed), beklentiler dahilinde politika faizini 50 baz puan artırarak yüzde 0,75-1,00 aralığına yükseltti. -AA

ABD Merkez Bankası (Fed), beklentiler dahilinde politika faizini 50 baz puan artırarak yüzde 0,75-1,00 aralığına yükseltti.

Kaynak : Anadolu Ajansı

y.t.d

7. Piyasalar olumlu karşıladı haber sonrası %1 üzerine koydu piyasalar bu güzel. Bu konuda daha hassas olan coinler de olumlu karşıladı artış oranını.

8. Ne oldu yine büyü bozuldu. 2 gündür zayıf kaldı garib kaldı polhomuz

Sayfa 374/612 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •