Sayfa 410/612 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. teknik olarak 4.36 ya gelip bir pull bek yapmasi formasyon sagligi acisindan iyiydi. nitekim de oyle yapti. ordan tepki almasi cok iyi. siradaki hedef 6 lira ve uzeri.

2. Evet 5 üzeri yaptığı feykten sonra bir süre terste bırakır dedik. sonra bu haftayı artıda kapatır dediğimizde 4,80 idi. Tahminimiz yine tutacak inşallah.

3. Herkes teknik bişi yazmış 4,65 üstüne atarsa olumlu olabilir. Fakat 5,12 den 4,36 ya düşüşün tepkisi niteliğinde hareket görülüyor ve tahta güven vermiyor şuan için olumlu bir görüntü yok. Ytd

4. Ben de bi sallamasyon yapayım o zaman..
    Sn Temel Analizci; soru sormayacaksan tabii ki..😅😅
    Bence tahtacı ya hapse girdi, ya öldü, ya da Bodrumda tatilde..🤣🤣

5.  Alıntı Originally Posted by MARMARALI Yazıyı Oku
    teknik olarak 4.36 ya gelip bir pull bek
    Pull bek ne abi ya yarısı ingilizce yarısı Türkçe, Türkiye'de yapılan toplu konut projesi ismi gibi...

Sonrasına odaklanamadım. Neyse sen aldığın zaman hemen yaz ama marmaralı merak ettim sizlere aldıracak mi bank of america' nin robotik işlemlerine bedavadan lot ve para kaptıran acemi tahtacı..

6.  Alıntı Originally Posted by TheTunahan Yazıyı Oku
    Ben de bi sallamasyon yapayım o zaman..
    Sn Temel Analizci; soru sormayacaksan tabii ki..
    Bence tahtacı ya hapse girdi, ya öldü, ya da Bodrumda tatilde..
    Bodrum'da tatil yapanin doğum günüydü sen kutlamayip hediye almazsan Villasının dibine kadar orman yangını gelince gidip bir kova su dokmezsen ofise iki kurek harç dökmezsen böyle olur tabi ki
    Son düzenleme : temel analizci; 02-06-2022 saat: 22:18.

7. Bi laf vardır bi işi yaparken inatlaşırsan olacaklara katlanırsın diye bunlarda dotüyle inatlastı durum bu polde şimdi nasıl bu pisliği temizleriz onla uğraşmaktalar .

8. 2 sene hamallık yaptırdı aldığınız fiyata geri verin diyor. Alırsın ama biliyorsun neyi alırsın spekcim.

Dünden beri depişen bişi yok piyass hergün yeni rekor kırıyor polican boynu bükükleri oynuyor. Olmsuz teknik görüntü korunuyor. Hayırlısı bakalım

Sayfa 410/612 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •