Sayfa 417/612 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,111
    Alavere dalavere kim ala kim vere...???

y.t.d.

2. Bir iki arkadaştan mesaj geldi yanlış anlaşılmasın kap konusunda daha şeffaf olmalari için en küçük ayrıntının bile kap ini isteyeceğim bundan sonra, bundan bahsediyorum. Sizde mail yada arama yoluyla atılması gereken kap bilgilerinin bir an önce atılmasını sağlamak için yollar bulun. Burada laf dalasindan başka bir şey yapmayanlara en azından kendileri için yararlı şeyler yapmalarını tavsiye ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sonuna kadar haklısın yalnız en önemlisi doğru zamanda doğru hissede olabikmekte, bu çok önemli bir şans ve tecrübe istiyor. (2-3 yıldır hisseyi taşıyanlar alınmasın) Lakin yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar 30-40 milyon yıllık kârlar yapıyordu, yani herkes şirketin büyümesine, kârlı olmasına değilde olabilecek bir habere ve spekülasyona yatırdı parasını ve dolayısıyla herkesin elinde patladı. Bu şirkete asıl şimdi yatırım yapılacak zamanlarıdır. Ben kâr harici başka hiçbir beklentiye hisse almam. O Pendik Pendik diye milletin ağzına tekerleme yaptığı beklentiyi de kimseye yedirmezler, o iş o kadar kolay değil. Burası DAX, Nikkei, Dow değil bunu iyi idrak etsin herkes; 3.Dünya ülkesinde tüm kanunların, maddelerin zenginlere göre yapıldığı bir mecrada yatırım yapıyorsunuz bunun bilincinde olmak önemli. O bizim kıçı boklular Gitsinler Almanya, Amerika ya "Ben şirketimin %99 unu halka açacam ama bende kalan %1 ile şirketi yine ben yöneteceğim" desinler bakalım adamı hangi kapıdan dışarı atıyorlar. Sözün özü yaşadığınız ülkenin demokrasi kalitesi ve Dünyadaki sınıfı belli, "Pirinç tarlasına Pamuk tohumu atarak o tarlada Pamuk yetişeceğini hayal etmeyin"

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    olay bu aynen bunlari sagladiginda spk ozaman yatirimci gelir borsaya uzun vade birakir parasini ama malesef bu ülkede imtiyazli hisse ve patronun keyfinde hisseler dek getirdiginde kazanirsın borsa iki kati oldu poldekiler hala zararda ünsüz düşünür çok güzel özetlemisiniz olayı tşk

4. Sadece enflasyona göre bıçak kemiğe dayandığından zorunlu bir düzeltme yaptı 3-5 arası. Artık 1 sene de buralarda takılır. Ama benim ilk hedefim şubat 2023. O zamana kadar napıosan yap satmam. O olmazsa 2. Hedefim var. O da olmazsa satarım.

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Takdirle izliyoruz çalışmalar için tşkler .kazanacağın her kuruşu hak ediyorsun başkan. Rast gelsin
    Teşekkürler..👏🤲

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Sadece enflasyona göre bıçak kemiğe dayandığından zorunlu bir düzeltme yaptı 3-5 arası. Artık 1 sene de buralarda takılır. Ama benim ilk hedefim şubat 2023. O zamana kadar napıosan yap satmam. O olmazsa 2. Hedefim var. O da olmazsa satarım.
    Oralarda kalmadi devre kesti kesecek ne olcagini bilmeden sallama.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,111
    Bugünkü borsayı anbean izlerken aklıma eski öğrencilik yıllarından bir söz geldi."haşırt to the blackboard"

y.t.d

8. Hahauahauau ulan gülüyorum ama halimize 😂😂😂

Sayfa 417/612 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •