Sayfa 429/612 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    3 adım geri bir adım ileri ederi bu, yatırımcı bu tahtada parası ile rezil ediliyor. 2 yıl önce kur 7 tl iken bu fiyattı, kur 17 oldu aynı yerinde duran keçi, köprüde duruyor, 3 adım geri 1 adım ileri, kamçılama zamanı gelmedimi patron, her gün girdiğimiz günahlar senin boynuna,,,,
    Adam bedava negatif faizle kredi bulmuş bırakır mı...şirketi bizim gibi küçük yatırımcılardan bedava kullandığı kredilerle büyüttü. Sorsanız onlardan büyük Müslüman yok. Kul hakkı diye bir şey var ama anlayana tabi...

Ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Adam bedava negatif faizle kredi bulmuş bırakır mı...şirketi bizim gibi küçük yatırımcılardan bedava kullandığı kredilerle büyüttü. Sorsanız onlardan büyük Müslüman yok. Kul hakkı diye bir şey var ama anlayana tabi...

Ytd..
    "yakin bir zaman sonra değerlendirme tamamlandığında DAP Yapıyla, tamamlandığını varsayarsak tabii, DAP Yapıyla Polisan Holding bir lansmanla bu projenin detaylarını paylaşacak. Orada biz kamuoyuna daha net, açık ve daha detaylı bilgi verebilir olacağız"

tolga beyin açıklaması. 18.59dan itibaren

https://youtu.be/YApE8rYsq0M
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    "yakin bir zaman sonra değerlendirme tamamlandığında DAP Yapıyla, tamamlandığını varsayarsak tabii, DAP Yapıyla Polisan Holding bir lansmanla bu projenin detaylarını paylaşacak. Orada biz kamuoyuna daha net, açık ve daha detaylı bilgi verebilir olacağız"

tolga beyin açıklaması. 18.59dan itibaren

https://youtu.be/YApE8rYsq0M
    Tesekkur ederim videoyu izledim. Nedense bana pek güven vermiyor...proje başlasa hatta bittiğine de farzetsek Tahta yapıcı istemedikten sonra hisse gitmez. Zaten bizim gibi durumda olanların (3-4 yıldır tutanlar) bu işten para kazanabilmeleri en azından nötr olabilmesi için hissenin yirmili rakamlara hatta daha yukarılara çıkması lazım. Gider mi sanmam. Zaten muhtemelen ikili rakamlara gitse bir çoğumuz elimizden çıkarmış oluruz.

Ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim videoyu izledim. Nedense bana pek güven vermiyor...proje başlasa hatta bittiğine de farzetsek Tahta yapıcı istemedikten sonra hisse gitmez. Zaten bizim gibi durumda olanların (3-4 yıldır tutanlar) bu işten para kazanabilmeleri en azından nötr olabilmesi için hissenin yirmili rakamlara hatta daha yukarılara çıkması lazım. Gider mi sanmam. Zaten muhtemelen ikili rakamlara gitse bir çoğumuz elimizden çıkarmış oluruz.

Ytd..
    yani bu haberde bile tahtacı kağıdı tutabilir diyorsunuz. 164 milyon toplam hisse adedi.. 725 milyon TL yapıyor borsadaki hisseler. o da şu an 43 milyon dolar. şirketin yüzde 21 küsürü.. pendik projesinin büyüklüğü de aşağı yukarı şirketin cari pdsi kadar olsa kedi ciğer vs örneği verilmişti.. ben herşeye rağmen patronların sanayici olduklarını düşünüyorum. yok eğer patronlar işin içindeyse ve bu haberde bile gitmeyecekse fonlar alıp götürmeyecekse türkiyede yatırım olayı benim için bitmiş olur. her yanlış fiyatlamanın bir düzeltmesi olmak zorunda. mesele zamanlama... ben o zamanın yaklaştığını düşünüyorum.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

5. Tahta yapiciyi fazla buyutmeyin 2.50 dan kaptirdiklarini guya 1.8 den alacakti) suanki piyasa degeri kadar bir deger projeden gelecek diye lansman yapilsa tahta yapicinin içler acisi durumunu izler fon hissesi olmaya adim atan hissemizi guvenle takip ederiz.

6.  Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    POLHO 0.25

HRY-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    POLHO 0.28

HRY-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çanak-Kulp

8. Çanak çömlek patladı mı devammı Temel üstadım baya rüzgarlı hava

Sayfa 429/612 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •