Sayfa 434/612 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Ulan tavan yapsa topu temeli 4,50 ayıp be

2.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Ulan tavan yapsa topu temeli 4,50 ayıp be
    Sayın mi16 o kadar haklısın ki... Aptal vallahi aptal bu tahtacı şu haberi 4.80 de karsilasana

3. Aslında önce geri alım sonra bu haber ve devamında sözkonusu hasılat haberi gelmeliydi. Ama adamların acelesi mi yok strateji mi yok anlamış değilim. Memlekette ekonomi uçurumun kıyısında bunlarda imkan çok ama bunlar saçlarını tarıyor.

4. Seçim öncesi inşaat başlatacaksın aferin çakal ) boş durmayıp ruhsat projesini çizdiler mi acaba? Çünkü çizdilerse hemen başvurup 1 aya ruhsatı alır sonra artık inşaata başlamamak için bir bahaneleri kalmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Aslında önce geri alım sonra bu haber ve devamında sözkonusu hasılat haberi gelmeliydi. Ama adamların acelesi mi yok strateji mi yok anlamış değilim. Memlekette ekonomi uçurumun kıyısında bunlarda imkan çok ama bunlar saçlarını tarıyor.
    Bence geri alım haberi gk da olacak diye düşünüyorum ben Tolga beyin konuşmasından söylemese de onu anladım temettü ile ilgili konuşmasından

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Seçim öncesi inşaat başlatacaksın aferin çakal ) boş durmayıp ruhsat projesini çizdiler mi acaba? Çünkü çizdilerse hemen başvurup 1 aya ruhsatı alır sonra artık inşaata başlamamak için bir bahaneleri kalmaz.
    Ah thyshine ah benim yerimde olsan şu yazıya kahkaha atarsın o yerin çizimi sonra satış ofisinin yeri ..... Etapları .... Bazen noktalar çok şey anlatır.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ah thyshine ah benim yerimde olsan şu yazıya kahkaha atarsın o yerin çizimi sonra satış ofisinin yeri ..... Etapları .... Bazen noktalar çok şey anlatır.
    Karnından konuşma o noktalar sadece sana bişey anlatıyor, biraz şizofrenik bir karaktersin ne yalan söylim al sana nokta ……. bunları da tamamla

8. Thysihe okuduysan değiştiriyorum burayı
    Son düzenleme : temel analizci; 05-07-2022 saat: 22:46.

Sayfa 434/612 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •