Sayfa 461/612 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Thyshine yapma etme fazla özgüven insana zarar veririr bir atmasyon bilanço ile bu kadar gaza gelme ;)

***YENİLGİ YENİLGİ BÜYÜYEN ZAFER***
    Hodri meydan kardeş buyur aksini söyle çık karşıma

2.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Hodri meydan kardeş buyur aksini söyle çık karşıma
    Kavga mi yapacağız

3. https://youtu.be/YApE8rYsq0M

Thyshine ilk dakikalari iyi dinle istersen daha sonra yine belge de atarım.

Ama lütfen bugünlerde tartisma ortamı yaparak bilanço haberini yemiyelim bir bilanconun etkisini sonuna kadar hissedelim sonra yine konuşuruz bugün sadece videoyu izle sonra bana hatirlata bilirsin konuyu

4. Kur korumali m.h. dan finansal yatırım olarak 36 milyon gelir elde edilmiş. Eurodan ve TL den geçişin ayrı bir artısı oldu finansallara

5. Tamam senin attığın videodan yola çıkıyorum. Özkaynak yöntemiyle muhasebeleştirilen değer nerde? Sonuçta bir değer artışı varsa bi yerde gözükmesi lazım değil mi? Finansalların 25. Sayfasına bir bak bakalım orda 38.7 mn göreceksin. O şurdan geliyor. 37 mn boyanın özkaynak değerleme artışı. İş ortaklığı olduğundan %50 yansıtılıyor yaklaşık 19 burdan geldi. Diğer ortaklık rohm. Onun değer artışı 50 mn %40 ı bizim geldi 20. Küsüratlara bakmayın Topla 38-39. Yani konsolidede iş ortaklıklarının (****t venture) karları direkt eklenemediğinden (o zaman iş kombineye gidiyor) özkaynak yönetmiyle kara olan katkısı olabiliyor sadece. Pie chart larda gösterilen yüzdeler içinde de bunu göremezsiniz çünkü o gösterimdeki amaç DİREKT karların kendi içlerindeki ağırlıklarını ifade etmek. O yüzden altlarına ufak ufak notlar ekliyorlar.

6. Iyi bilanço ele verme mi oldu?

7. 50 cente mal almışız bu kadar kar artışına fiyat 0,33 cent zararda oturmaya devam ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    50 cente mal almışız bu kadar kar artışına fiyat 0,33 cent zararda oturmaya devam ediyorum.
    1 dolar olduğu günleride göreceğiz sn Mi16

2023 yılında inşallah

Sayfa 461/612 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •