Special Days Image
Sayfa 471/612 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    50 cente 11 cent kaldı ortak. Parada kazanılım inşallah 2 sene çektik acısının çıkması lazım. Para da mı kazanmayalım ortak
    Benim de 44 cent e 5 cent kaldı. Dolar bazında para da kazanacaz merak etme. Daha lansman bile yapılmadı.

2. Proje öncesi bir geri alım şık olurdu..

Yatırım tavsiyesi değildir..

3. İlk alisimi 2.60 tan yapan toplu alımı mi 2.80 den yapan biri olarak o zamanlar buraya yazmıştım. Şimdi yine yazıyorum 6.94 ten de alarak şu ana kadarki en yüksek lot sayıma ulaştım.

Polho da buralar çok yüksek buralardan alınmaz diyenlere şunu diyorum buralardan almaktan korkmuyorum çünkü;

KİMSE YUKSEKTEN KORKMAZ YUKSEKTEN KORKTUĞUNU SANANLAR ASLINDA YÜKSEKTEN DÜŞMEKTEN KORKANLARDIR.

KISACA BENİM ÖYLE BİR KAYGIM YOK ONUN İCİN İÇİM RAHAT

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

4. Süpriz yapıp aşağı salmaz umarım

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Süpriz yapıp aşağı salmaz umarım
    yapıyor öyle şeyler arada korku salmayı cok sevıyor sabah eksı 3 unden bellı deılmı

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yapıyor öyle şeyler arada korku salmayı cok sevıyor sabah eksı 3 unden bellı deılmı
    O efsaneydi gerçekten tebrik ettim. Sanki 10 mln sermayeli şirketiz gibi davrandı

7. Bu işlemler boş değil, belliki şirkette bir satış haberi yakındır, kokuyu alanlar şov yapıyor, izleyip göreceğiz.

8. Satış satış diye kim dillendiriyor invstte de gördüm,aynı cevabı veriyorum bu şirketi kim ne diye satsın kaynagin varsa paylaşın boş muhabbetler dondurmeyin burada kaynak paylaşmayani barindirmamak lazım.

Sayfa 471/612 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •