Sayfa 478/612 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bana iyi niyetli patron lazım değil bana kötü niyetli patron yaverleri lazım mesela 300 mlyn $ arsayı 300 milyon TL gostertecek kadar kötü. Öyle olsun ki gerçek değeri ortaya çıkınca bende kazanayım.

Beyler ben fikrimi son kez yazayım ben geri alımı genel kurulda karar alinip yapilacagini düşünüyorum şimdi geri alimin sırası değil bence Alark keyfinden buralardan almıyor merak etmeyin. İyi niyetli patron olduğundan değil kötü niyetli patron yaverleri olduğundan

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

2. Nasıl bir kalitesin anlayamadım, ağustos ayında ağzımıza sıçtın, yetmemiş gibi eylülde devam, yatırımcının ırzına geçin bakalım, allah size yedirmez inşaallah

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Vallahi sayın kartal ne dediğin tam belli değildi o zaman, pek kimse onemsemedi bu etiketledigin yazının bir zahmet alt 10 yorumuda okuyun arkadaşlar. Size zahmet ne dediğimi anlarsınız. Tek hisseyi mantıksız bulan biri 2 yorum sonra tek hisse ye geçebileceğini söylerse nasıl görüşü destek bulabilir ki?

Şu sayfayi boş bırakmaya gelmiyor hemen karamsarlık aşilayi veriyorsunuz. Bakın twterda Tunahan bey neyi paylaşmış biraz emeğe saygı duyun ve Tunahan beyi beğeni yağmuruna tutun ve emeklerinden dolayı teşekkür edin. Çünkü burada bilgi paylasan çok az kişi bıraktınız. Mesela bende bilgi paylaşma duygusu birakmadiniz. Sepetmis sepet yapsaydiniz hangi diğer hisseniz 5 ayda 3 kat gidecekti.

Bakın sepet muhteşem bir şey evet bende sepeti sonuna kadar savunuyorum ama insan bir hisseden eminse dibine kadar güveniyor ve giriyorsa kimseyi ilgilendirmez sen yap kardeşim sepeti elinden alan mi var.

Burada herkesin tanıdığı bir arkadasta aynı böyle sepetten bahsediyrodu dedim ki gel bana sepete koyacağın hisseyi yaz yazdı ve o dedikleri hala yerlerde polho bakın nerede?

İki durgunlasti ya hisse yazın bakalım sepet diye giderken de yazsaydiniz ya.

Aslında bir sey yazmiyacaktimda Tunahan bey gelişmenin ip ucunu duyurunca bir gireyim dedim hisse nete

Baskan herkes baksın işine biz alacagimizi aldik dediklerimizden hala daginik hisselerden aldikca pole yükleniyoruz belki benim yuzumden gitmiyordur yuk ağir😊😊

4. Varsa sepeti yiyen yazsın sepetini. Görelim bugunden polho kadar orantisal kazanacak mi? Çok konuşan oluyor ama macasi yiyip elini paylaşan bir tek Allah'ın kulunu görmedim.

Yani benim için soylenenler lafı guzaf böyle sepetten çok para kazandım diyen biri vardı isim yazmiyayim şimdi buralarda değil bana mesaj attı sepetini şimdi muhtemelen bir köşede ağlıyordur. Kaçırdım polho yu diye.

Buraya kaç kere yazdım hatırlamıyorum sizin önünüzdeki blue chiplerin zerre kadar benim için önemi yok benim için elinizdeki kartların önemi var chipler zaten önünüzden elinizde güzel kartlar yoksa bir gün gidecek.

Ayrıca buradaki bir kaç kişi hariç 1m chipi olan yok o buraya arkadaşlarımla birlikte şu kadar lotumuz var diyenlerin bile ne kadar ellerini ne zaman düşündüklerini dün gibi hatırlıyorum.

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Varsa sepeti yiyen yazsın sepetini. Görelim bugunden polho kadar orantisal kazanacak mi? Çok konuşan oluyor ama macasi yiyip elini paylaşan bir tek Allah'ın kulunu görmedim.

Yani benim için soylenenler lafı guzaf böyle sepetten çok para kazandım diyen biri vardı isim yazmiyayim şimdi buralarda değil bana mesaj attı sepetini şimdi muhtemelen bir köşede ağlıyordur. Kaçırdım polho yu diye.

Buraya kaç kere yazdım hatırlamıyorum sizin önünüzdeki blue chiplerin zerre kadar benim için önemi yok benim için elinizdeki kartların önemi var chipler zaten önünüzden elinizde güzel kartlar yoksa bir gün gidecek.

Ayrıca buradaki bir kaç kişi hariç 1m chipi olan yok o buraya arkadaşlarımla birlikte şu kadar lotumuz var diyenlerin bile ne kadar ellerini ne zaman düşündüklerini dün gibi hatırlıyorum.

3 yıldın beri forumdan atılmıştım.İlk defa yazıyorum foruma özgürlük çok güzel bir duygu doğrusu.Doğrusu tek hissedir zaten şöyle düşünün herkes sadece dolar alıyor niye diğer para birimlerini almıyorlar hisse adedi zaten paradır.Siz bakmayın profesyonellere sepet yapın derler fakat doğrusu sizin yazdığınızdır kısıtlı sermaye tek hisse yapması son derece normal.yazdıklarınızı keyifle okuyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    3 yıldın beri forumdan atılmıştım.İlk defa yazıyorum foruma özgürlük çok güzel bir duygu doğrusu.Doğrusu tek hissedir zaten şöyle düşünün herkes sadece dolar alıyor niye diğer para birimlerini almıyorlar hisse adedi zaten paradır.Siz bakmayın profesyonellere sepet yapın derler fakat doğrusu sizin yazdığınızdır kısıtlı sermaye tek hisse yapması son derece normal.yazdıklarınızı keyifle okuyorum.
    Teşekkürler sayın alp

7. Tek hisse spet olayına pek girmek istemiyorum. Benim gördüğüm polho gibi 3-5 senedin üzerine çullanmış aşırı baskı ile malı toplamak isteyen gruplar var. Bir fon gelipde bunların işini bozmuyor. Mesela gubrf de 3-6 aralağında ezilen bir hisse idi malum fon bir girdi tahtadaki itler don paça toplayamadan 20 lira sonra 60-80 derken 100 leri geçti. Misal banvt 2 lerde batmaya oynarken bir baktın 7 lira sonra 20 -50 derken 80-100 oluverdi bir kaç yılda. İşte burayada inanmış arslan gibi bir fon yada portföy dalsın istiyorum. Böylesi anlamsız fiyatlanan hisse 3-5 tane kaldı. Ulan zaten malı çoğu sende halka arz ettiğin kısımdan bahsediyorum. Şirket sende dışarda olsa olsa 20-30 milyon lot mal vardır abartarak söylüyorum sal gitsin sende kazan bu nedir ya.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Varsa sepeti yiyen yazsın sepetini. Görelim bugunden polho kadar orantisal kazanacak mi? Çok konuşan oluyor ama macasi yiyip elini paylaşan bir tek Allah'ın kulunu görmedim.

sepet sepet yumurta sakın beni unutma
    unutursan küserim mektubunu keserim.

eskiden bu mani mektup yazdığımızda yazılırdı mektubun altına ...
    eskiden ptt filan vardı biliyon mu teknik analizci dostum

not:selam sabahı kestiniz bende keserim bundan sonra bilmiş olun.

y.t.d.

Sayfa 478/612 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •