Sayfa 48/612 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 377 - 384 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    zorenle mukayese edip teselli olmana da çok şaşırdım
    onun bi ederi yoktu ki
    aksenle mukayese edince kafayı sıyırmamamk elde değil
    bende çerezlik olan kısmını hala taşıyorum.(polho yu diyorum)
    Valla sırf geyik olsun diye yapmıştım ZOREN mukayesesini. Unutmamışın helal olsun. AKSEN konusunda ise evet. Gerçi o pozisyonu satıp ZOREN'e geçtiğimde de iyi kazanmıştım ama tutmuş olsam, da şimdi POLHO'ya geçmiş olsam tahta bile farklı olurdu şimdi.

En büyük hatam bir süre sonra portföyün büyük çoğunluğunu buraya bağlamam oldu. Ben aldıkça saldılar eşeğlusular. Biraz da OZKGY var an itibariyle ama o da nane molla. Geçenki zirvesine gelse satıp full POLHO yapıp kasayı kilitleyecek, anahtarı da boğazın derin sularına atacağım a.q. De, olmadı hiç fırsat vermedi. Nasip, haklısın...

2. Dolar uçuşlara devam ediyor. Binance de dolar şuan 8.82 üzerinde. Bizim polhospu 2020 mart pandemi krizi seviyesi olan 1.50 lere gelir mi? (bence gelebilir, hatta orda kalsa iyi bana göre)

Ülkede ekonomik olarak iyi birşey yok ( rusya turizmi açacakmış, ne olacaksa) , olacağada benzemiyor.

Bizim paramız çöp oldu hala da olmaya devam ediyor. Bu gidişle ülkemiz dünyanın en ucuz ülkesi ( hem tl olarak, hem insan gücü olarak), ama parça, alım gücü, yapım işleri olarak da en pahalı ülkesi olacak gibi görünüyor, bunu toparlamak uzun yıllar alacaktır, tabi bir mucize olmazsa.

3. olumsuz düşünceler had safhaya varmış yukarı giderkende tam tersi oluyor ülkemizin en büyük sorunu ortayı bulamamak ülke üretiminde sorun yok kötü düşünmeyin bu arada telaffuz edilen fiyatlar çok mantıklı değil işlem hacmi ortada

4.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Dolar uçuşlara devam ediyor. Binance de dolar şuan 8.82 üzerinde. Bizim polhospu 2020 mart pandemi krizi seviyesi olan 1.50 lere gelir mi? (bence gelebilir, hatta orda kalsa iyi bana göre)

Ülkede ekonomik olarak iyi birşey yok ( rusya turizmi açacakmış, ne olacaksa) , olacağada benzemiyor.

Bizim paramız çöp oldu hala da olmaya devam ediyor. Bu gidişle ülkemiz dünyanın en ucuz ülkesi ( hem tl olarak, hem insan gücü olarak), ama parça, alım gücü, yapım işleri olarak da en pahalı ülkesi olacak gibi görünüyor, bunu toparlamak uzun yıllar alacaktır, tabi bir mucize olmazsa.
    yok 0.50'lere gelir abartmayın hocam o kadar da değil, polho'nun 1.50 olması için endeksin 75-80bine falan düşmesi lazım ki, o da moratoryum ilanı ile olur ancak (en büyük korkum diye belirtmiştim, kaçışı yok, eninde sonunda olacak ama tarihi ne zaman onu kestiremiyor kimse). ben düşüş devam edecekse endeksin 115-120binden polho'nun da 2.09'dan döneceğini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Dolar uçuşlara devam ediyor. Binance de dolar şuan 8.82 üzerinde. Bizim polhospu 2020 mart pandemi krizi seviyesi olan 1.50 lere gelir mi? (bence gelebilir, hatta orda kalsa iyi bana göre)

Binance taki fiyata bakma haftasonu piyasa kapalı makası açıyorlar doğru değil kur fiyatı. Bist 1250-1300 e gelirse dolar bazlı pandemideki fiyatı görebilir tl bazında sanmam. Bistt 1370 önemli bu seviye tutarsa farklı olur 2,50 üstünde dip yapabilir diye düşünüyorum

6. dbe tarihi olarak bakın şu anda tüm zamanların dibinde 0.30 $ buradan tepki vermesi lazım şirketin satışları varlıkları iyi beklentilerin hiçbiri gerçekleşmese bile hedef en kötü 0.60 $ olur en geç bir sene içinde bu hedef faiz kaybımızıda karşılar bu arada beklentilerin biri dahi gerçekleşirse hedef çok daha yukarısı olur

7. Umarım siz haklı çıkarsınız. 0.30 dolarda kalır.

Dünkü dolar kuru 8.74 den kapanmış, buda polho 0.307 dolar demek. Yani tam destekte.
    Bu şirket normal değil, herşey beklenir bunlardan ama yine bi ümit �� işte bizimkisi.
    Aslında isteseler çok basit, poliporta ortak, pendik projesi çalışmalarına hız veriyoruz, vs gibi bikaç haber ama

8. Temennim yabancıların (gerçek yabancı ise) malını düşürmek istediler ise bu amaçlarına ulaşıyorlar şu an. Böyle bir durumda inşallah topluyorlardir demekten başka bir duam yok açıkçası. Bu iş benim yüksek lisansim bu işten büyük dersler çıkaracağım olumluda olsa olumsuz da olsa. Ucuz bir maliyete yüksek lisans yapıyorum öyle bakıyorum olaya ...
    Ama asıl duam kamil abi gibi saygı değer bir abimin bu yaşı ile beklediğini görmesi inşallah gorurur gerçekten bu anı yasamasini onun mutluluğunu istiyorum. Kamil Abi benide çağır dubleksin terasina daha görecek çok şeyimiz var. o terasta daha ozkgyo yu konuşuruz

Sayfa 48/612 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •