Sayfa 492/612 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Dedin ki piyasa -3 yaparken bu +3 mu yapacak ben ne yazdım yüreğin yetiyorsa ben sana ne cevap verdim yaz.

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

2. Bence artık buraya olumsuzluk pompalamayi bırak sen sepetini yapacaksan yap insanların ne yapacağına bırak o insanlar karar versin. Ben burada tartışma ortamını kendi adıma kapatıyorum. Zamanı gelince koyacağım dediğim yazıyı 24 saat geçmeden koymanın gururuyla bugünlük burayı kapatıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    3.13 geçilmedikce baski devam edecek buranın ustunde iki defa denedi bistin biliyosun tabanina devre kesmesine dek geldi bunu takip et sen hep benden hisse istedin soyle diye yazdim bir ay önce 2 hisse hiç demedin iyi hisseler ondan oncede pgasus ve ykb dedim bunlara laf attın alsana bilgi iste varsa daha çok bilen gelsin aciklasin yatırim tavsiyesi degil dir bol kazançlar.
    27.01.2022 iyi aksamlar hesaplayın bekliyorum .

4. Bana dediğin ilk mesajı göster ve portföyündeki yeşil karlı hisselerini görmek istiyorum fotoğraf bekliyorum ne oranda kazanmissin arkadaşlar görmek istiyor mahrum bırakma onları.
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    27.01.2022 iyi aksamlar hesaplayın bekliyorum .

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Eyvallah kardes sen anlamissin olayı yazarak anlatiyoz kafa basmıyo bak şuan yazarken abd nasdag 2.5 artidan 1 eksi dow eksi 1 artiydi s.p 1.80 artidan eksi kime ne anlattik bu faiz artısi gelmeden karısti geldiginde ne olur tartışalim bunu hisselerimiz şelale olursa biz ne oluruz hiç düşündükmü martta artikmak niyetindeyiz dediler faizi 1 aylik süre inşallah etkilenmeyiz sorunuza gelince yukarsı 7 bunuda söyleyeyim 4 geçmek şartiyla yatırim tavsiyesi degildir herkese bol kazanclar
    26.01.2022 polun hedefi .

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bana dediğin ilk mesajı göster ve portföyündeki yeşil karlı hisselerini görmek istiyorum fotoğraf bekliyorum ne oranda kazanmissin arkadaşlar görmek istiyor mahrum bırakma onları.

Ben bu mesaja tam cevap gelmedikçe sana inancım yok

7. BENİM İŞİM KARTALLA KARGA İLE DEGİL BENİM İŞİM DİREKT TAHTACİ İLE

Saydım karanlıktan attığınız son kurşundu!
    O kurşunda, aydınlık hedefte kayboldu.

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ben bu mesaja tam cevap gelmedikçe sana inancım yok

Pol elimizde ister inan ister inanma yazdikmi bir yıl önce herkes baksin işine 2 liradan 10 olmus ykb senmi soyledin 11 tlden 55 olmus alarkoholdingi senmi dedin 75.den 200 geçmis pgasusu senmi dedin sen bir kazanirsin polde ben 5 polun hedefini de 1 yıl once yazdim gördük mü gördük şimdi önümüzdeki işe bakalim neler olcak hedef vermiyoruz artık yarın ola hayırola .

Sayfa 492/612 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •