Sayfa 50/612 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 393 - 400 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bingo O.c. lerin ne yaptığını çözdüm galiba.. ** i.nleri sizi... Benden kaçmaz ben hedef girişimde namiktan el aldım el ..
    Son düzenleme : temel analizci; 21-06-2021 saat: 23:50.

2. İnşallah ikili dip çalışması sonucunda olumlu şeyler olur.

3. POLHO

Geçen yıl bu zamanlar portföyünün karşılığı 450 bin dolar olanın, şu an hesabında 300 bin doları var. Yani dolar bazında % 50 zarar.

4. 40 yaşından küçük kardeşlerime sesleniyorum. Hisse senedi piyasasından uzak durun, bu ülkede uzun vadeli yatırım yapılacak tek enstrüman var o da dolar. Mesela TUPRS, dolar bazlı 2008 yılı fiyatlarında yani boşu boşuna 13 yıl çile, stres. ISCTR gibi bir şirket 1999 yılındaki fiyatının bile gerisinde, ha keza bankaların hepsi. Ve neredeyse bütün kadim hisseler.

Bunun gibi çöp hisselere ise hiç girmiyorum, zararlar ağlanacak düzeyde.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bingo O.c. lerin ne yaptığını çözdüm galiba.. ** i.nleri sizi... Benden kaçmaz ben hedef girişimde namiktan el aldım el ..
    hocam cözdügünüz sey inş...hayra alamettir bizlerde burada sizlerin paylaşımlarıyla moral buluyoruz veya üzülüyoruz...Allah için dogru bildiklerinizi paylaşın tabiki fikirler sadece söylenir kimseyi baglamaz...tşk

6. bankalar ve banka sahibi hisseleri ayrı tutarsak sanayi hisselerinde durum gayet iyi dolar bazındada kazandırmışlar örnek vestel 4-5 sene öncesinnde 2 civarıydı bizim öküz hariç kimya hisseleride iyi yine aynı şeyi söylüyorum patron hisselerinden özellikle patron müslümansa uzak durmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.65 destegi kaldı bunun altında 2 demi dururuz bilemicem borsamiza baglı haraketleri görüyorsunuz eksi kapatma şansimiz çok yuksek bir haber akisı olmadigi surece.
    2.65 bu destek çalisti sanırim bi kıpırdama var.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.65 bu destek çalisti sanırim bi kıpırdama var.
    Rakı, balık, Ayvalığa gidiyorum, polho sana emanet , gelene kadar 3 üstüne atıver.

Sayfa 50/612 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •