Sayfa 501/612 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Böyle bir devir için yeniden değerleme söz konusu olmalı buda şirketin gerçek değerini gün yüzüne çıkarır

2. Beyler bizim tek sansizligimiz var o da berbat ötesi bir insider tahtaciya sahibiz. Ya bu işe profesyonel bir tahtacıya vermediler kendileri yapıyor bilgiler içerde kalıyor yada anlaştıkları tahtacı grup bir şey anlamayan amatör bir grup. Sür şu lanet hisseyi 10 a bas oradan haberi 20 olsun. Sonra reçine geri alım vs 30 da aç gözünü.

30 da alıcı mi yok sür 35 e hala alıcı yok mu? sür 50 ye sonra biraz düşür 40 a sonra izle alıcılar nasıl sıraya giriyor ucuz diye.

Tamamen batık spor hisseleri bile olmayacak yerlere gidiyor olmaz demeyin hele bir de biraz düştümu millet spor hisselerine bile sıraya giriyor.

3. Biz bu borsada ne hisseler gördük şirket öyle batık ki hisseyi aldığın zaman cüzdanında ki para bile eksiliyor öyle batık gözaltı pazarında o bile geçen sene 25 e katladı batık şirket ya, kim bu polho gibi kaliteli sirkete 50 olunca şaşırır.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Biz bu borsada ne hisseler gördük şirket öyle batık ki hisseyi aldığın zaman cüzdanında ki para bile eksiliyor öyle batık gözaltı pazarında o bile geçen sene 25 e katladı batık şirket ya, kim bu polho gibi kaliteli sirkete 50 olunca şaşırır.
    👏👏👏👏👏👏👏👍🏼👍🏼👍🏼

5. Sanki bu arazileri iç ettiği gibi en karlı sektör olan yapı kimyasalları nı da şirket dışına çıkartıp iç etme niyeti olmasın eğer öyle bir durum söz konusu olursa bu oyunu tüm yatırım cılar olarak bozmamız lazım. Bir insan bir çukura bir sefer düşer yemezler Sayın Bitlisli nokta.

6. Ben az yazarım öz yazarım benim yoldaşlarım sayın maydanozcu sayın bozkır sayın Laguna sayın....... Kişiler biz Nuh çimento da zoren de polhada Aksen de özkgy da yoldaş olduğumuz kişiler bu bitlislinin tekerine çomak sokmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Ne bu entrikalar yok 2 bin lraya dönümü arazi sat yok en karlı kimyasalllar için ayrı şirket kur yarın öbür gün çıkar poliport der yo artık. Bugün Zoren de tahtayı şükür bir saatte olsa kapattırdık. Bunada dur demenin zamanı geldi kanaatindeyim.saygılar.

7. Ha bu arada istemeyerek bu topig de başka hisse ismi telafuz etmek zorunda kaldım. Zoren de herşey bıçak sırtı ya bizi yontacak yada Sasa nın tahtını elinden alacak yatırımcı düşmanı peruklu kesinlikle YTDeğildir.

8. Ben işin prosüdür kısmını müşavirler gibi anlamam
    Biri bana bu yeni şirket kurulduğunda bu şirketle ilgili kısım (yapı kimyasalları) mevcut Polisan holding (Polho) dışına çıkıyormu yoksa böyle bir durum söz konusu değilmi bunu bir açıklarsa belhudar olurum saygılar.

Sayfa 501/612 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •