Sayfa 51/612 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 401 - 408 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Hadi bakalım Kap geldi. Satmışlar araziyi. 22 haziranda karar almışlar, bir günde sagıp parasını bile alıp kasaya koymuşlar. 6 aylık kar geldimi bakalım

2. Birgün de aynı böyle ansızın bir kap gelse.

Pendik arazisini dap yapıdan alıp, x şirkete bol sıfırlı paraya sattık dese, ne olur ki..

3. Sonunda bir haber geldi (iyi yada kötü bile demek içimden gelmiyor) ve 6 aylik bilancoyada yansıyacak çok yakın bir dönemde.. şimdi güzel haber diyeceğim yarın eksi açar onun için hiç bir şey demek istemiyorum.

4. Burası, daha önce "boş boş duracağına ver burayı güneş paneli kuran birilerine kiraya, bedavan para gelsin" dediğimiz, D-100'ün hemen kenarındaki yer.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...98#post4860998

Bu mesajda alanı haritada kabataslak çizmiştim. Tee aşağı kadar bizimmiş meğerse.

5. Fiyat nasıl abi bedavadan hallice mi? Ben hafta sonu oranın fiyatlarına bakacağım elimiz dolu olsun gelecekte...

6. İlk dönem 38.800 kar vardı, bu arsa 81.800 ve ikinci 3 aylıkta 20.000 kar gelse,
    6 aylık bilanço 140 milyon kar yazar. Güzel bir bilanço olur.

Da bugün karadenizde yaşanan gelişme umarım kötüye gitmez. Birde haftaya tatbikat var karadenizde, Rusya bunada tepki verecekmiş ve bu tatbikata şimdiye kadarki en fazla ülke katılımı olacakmış.
    Yani ülke hali ortada birde karadeniz kızışırsa ne yaparız biz

7. arkadaş ne kirli çıkı bunlar gayrimenkul kaynıyor adamlarda bu arada satış fiyatı normal 32 milyon kar yazacak

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Fiyat nasıl abi bedavadan hallice mi? Ben hafta sonu oranın fiyatlarına bakacağım elimiz dolu olsun gelecekte...
    Bence ucuza gitti. 31 dönüm yer sonuçta ve D-100'ün hemen yanıbaşı. Haritaya dikkat ederseniz oralarda artık bu büyüklükte arsa bulmak çok mümkün değil orta ve uzun vadede. Ha, boş boş duracağına satıldı kötü mü oldu, değil. Şimdi önemli olan bu haberi niye gönderdiler sorusunun cevabı ? Şişman ve kardeşindeki malları boşaltma taktiği olabilir mi ona bakmak lazım. Boşaltmak derken yan hesaplara aktarmak demek istedim, yoksa bu malları bu konjonktürden karşılayacak yatırımcı hiç bir şirket bulamaz. 19 milyon lot, boru mu ?

Sayfa 51/612 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •