Sayfa 535/612 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Borsadan uzak yerlerdeydim. Sağlığım süper, kağıtlar duruyor. Haftaya mekanı cennet osun sevgili Zisis Kasiaras'ın mezarına gidip Fatiha okuyacağım. Sonra Stavros ile rakı içmece. Sen halâ buralarda pinekliyorsun gördüğüm kadarıyla. Çık dolaş biraz, çok gezen bilir lap top başında oturan değil.

O proje buraya gelecek dedik mi, dedik. Zamanlama hariç her yazdığımız gerçekleşti mi, evet. Ben kaçar, akşam boğaz turu atacağız gençlerle, yeni yatımızla..
    öncelikle saglıgınızın iyi olması ve moralinizin iyi olması cok güzel..cünki diger halizizle cok agresif oluyorsunuz.sizi böyle güzel yakalamısken polisandaki yeni hedefinizi gücellediniz mi kamil bey malum 11 lerde bile para pul oldu bu hedef konusunda ısık olurmusunuz....cok karanlık önümüzü göremiyoruz.senin bu konulardaki yorumlarınızı önemsiyorum..tşk..

2. Para pul oldu derken buna da şükür ya. Dolar bazlı (dolar enflasyonu da çıktığımızda) %20 kardayım ben. Yani diyecek çok şey var ama buna da şükür

3.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Para pul oldu derken buna da şükür ya. Dolar bazlı (dolar enflasyonu da çıktığımızda) %20 kardayım ben. Yani diyecek çok şey var ama buna da şükür
    Millet parayı 3 e 5 e katladı ben kaybettiğim eşeği ancak buldum. 3 altındab alanlar güzel para kazandı polhoda speğin ikramı.

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Millet parayı 3 e 5 e katladı ben kaybettiğim eşeği ancak buldum. 3 altındab alanlar güzel para kazandı polhoda speğin ikramı.
    Herkes 3 te almadı ki. Alanlar da 4 te çıktı gitti. Enflasyonist ortamda borsada olmayıp dövizde kriptoda parayı kaylayıp 3 te buraya gelen kaç kişi var? Burda yazanlara bak kimin 17 cent maliyeti var? Hayatında ilk defa borsaya girecek adam ancak bunu tutturmuştur. Çünkü öncesinde de enflasyonist ortamda kaybetmiş kişi geldi yine geldiyse. Ha bu arada Kartal sen 100 e katladın. Onda bir sorun yok konumuz sen değilsin 😂

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Herkes 3 te almadı ki. Alanlar da 4 te çıktı gitti. Enflasyonist ortamda borsada olmayıp dövizde kriptoda parayı kaylayıp 3 te buraya gelen kaç kişi var? Burda yazanlara bak kimin 17 cent maliyeti var? Hayatında ilk defa borsaya girecek adam ancak bunu tutturmuştur. Çünkü öncesinde de enflasyonist ortamda kaybetmiş kişi geldi yine geldiyse. Ha bu arada Kartal sen 100 e katladın. Onda bir sorun yok konumuz sen değilsin 😂
    😊😊👍🏼👍🏼👍🏼.....

6. Aynen kartal iyi kazandı gerçekten takas atacak yok mu diyip duran kartaldan 2 tane toog ( o neyse geçen öyle yazmıştı ben bilmiyorum) benim bildiği togg var ama o olamaz alacak parayı kazandı

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Herkes 3 te almadı ki. Alanlar da 4 te çıktı gitti. Enflasyonist ortamda borsada olmayıp dövizde kriptoda parayı kaylayıp 3 te buraya gelen kaç kişi var? Burda yazanlara bak kimin 17 cent maliyeti var? Hayatında ilk defa borsaya girecek adam ancak bunu tutturmuştur. Çünkü öncesinde de enflasyonist ortamda kaybetmiş kişi geldi yine geldiyse. Ha bu arada Kartal sen 100 e katladın. Onda bir sorun yok konumuz sen değilsin
    Aynen thysine ben nereden alıştım sen daha iyi bilirsin seninkini de alacaktimda sen "maliyetime gelsin ne yapacağımı bilirim" deyince ben de "sat bana" deyince vazgeçmiştin. Thyshine şunu biliyorum ki sen satmadiysan sebebi benim biliyorsun değil mi?

8. Ha yalan yok alislarla ortalamam 3 u bulmuştur hatta geçmiştir bile alış ortalamam. Hatta hala elime geçen her para ile alislara devam ediyorum.
    Neden biliyor musunuz çünkü almaktan korkmuyorum. Bazıları bana diyor ki buralar çok yüksek. Ben de onlara diyorum ki kimse aslında yüksekten korkmaz. herkes yüksekten düşmekten korkar. Siz yüksekten düşme düşüncesinden dolayi korkuyorsunuz benimse öyle bir düşüncem yok. Bu düşünce sadece iki tip kişi de olur. Birincisi hiç bilmeyen ikincisi bir çok şeyi bilen.

Sayfa 535/612 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •