Sayfa 536/612 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Siz ikinize yazıyorum kartal ve thyshine burada algı yapmayı bırakın bilginiz varsa paylaşın belki iki yıldır buradasınız. "Biz şu işe yaradık burada zamanında" diye biliyor musunuz?

2. Şimdi diyeceksiniz ki bu temel analizci hep sakindi hep kavga yapmayın derdi fikirlerinizi dövüştürün derdi şimdi biz ikimize sarıp duruyor.
    Çünkü ikinizide görüyorum kendinize pay çıkartma derdindesiniz şu basit yükselişten bile
    Geçmiş yorumlari okumayanda vay be bunlar neymiş mi diyecek

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Şimdi diyeceksiniz ki bu temel analizci hep sakindi hep kavga yapmayın derdi fikirlerinizi dövüştürün derdi şimdi biz ikimize sarıp duruyor.
    Çünkü ikinizide görüyorum kendinize pay çıkartma derdindesiniz şu basit yükselişten bile
    Geçmiş yorumlari okumayanda vay be bunlar neymiş mi diyecek
    20 olsun üstu senin olsun harclık yaparsın 3 den buyana alarko holding.pgasus .ykb kazandigimla burdayim bunuda cok yazdik 2.50 altinda arabami satar koyarim diyen bendim bilen biliyo herkese bolşans %400 dayanmiş hisse

4. 1 milyon verip pegout308 alan adam gelmiş polho pahalı diyor, 3 milyon dan aşağı daire mi kaldı polho hakkına 1000 tane düşüyor diyorum. Geçen sene 3 liraymış diyor geçen yıl 9 aylık 124 mil. Bu yıl 448 mil git dedim sasa al çok kazan aq

5. Yatırıma ayrılmış arsaları, pendik gibi, her sene değerleme firmalarına rüşvet yedirip arsayı 300-400 mln gösteriyorlar. Operasyona ayrılmış arsalar 3 senede 1 yalandan değerlemeye sokuluyor. Onlar da aynı şekilde sürekli düşük gösteriliyor ki defter değeri çöpe dönsün. Şuan dd nin çoktan 10 milyarı geçmesi lazımdı. Reel de hala pd dd 1 in altında pahalı diyenler the memed in gözlükleriyle bakıyor haberleri yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Yatırıma ayrılmış arsaları, pendik gibi, her sene değerleme firmalarına rüşvet yedirip arsayı 300-400 mln gösteriyorlar. Operasyona ayrılmış arsalar 3 senede 1 yalandan değerlemeye sokuluyor. Onlar da aynı şekilde sürekli düşük gösteriliyor ki defter değeri çöpe dönsün. Şuan dd nin çoktan 10 milyarı geçmesi lazımdı. Reel de hala pd dd 1 in altında pahalı diyenler the memed in gözlükleriyle bakıyor haberleri yok.
    Bu seneyi ne yapcaklar bakalım pendikde arsa metrekaresi 15 bin TL 20 bin TL arasında buna bahane ne açıklanacak nasıl bir fiyat gösterecekler.bence göstermeden dap yapıya verdik o iş bitti olayı ortaya çıkacak diyorum.yatırım tavsiyesi degildir herkes kendi bilir ne yapacağını.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bu seneyi ne yapcaklar bakalım pendikde arsa metrekaresi 15 bin TL 20 bin TL arasında buna bahane ne açıklanacak nasıl bir fiyat gösterecekler.bence göstermeden dap yapıya verdik o iş bitti olayı ortaya çıkacak diyorum.yatırım tavsiyesi degildir herkes kendi bilir ne yapacağını.
    Dap yapıya öylece veremezler. Dap bi yapı & yapı adlı firma gibi hükümetin bir firması değil. Sadece yan işbirlikçisi.

8. SASADAN KAÇANLAR BURAYA GELECEKMİŞ OLURMU OLUR BIR İHTİMAL BAS GAZA BAS KİMSEYE KAPTIRMA .yatırım tasviyesi değildir siz bildiginizden vazgeçmeyin

Sayfa 536/612 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •