Sayfa 581/612 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. 27.01.2023 Polho için milat bugün yazın bir kenara

2.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    27.01.2023 Polho için milat bugün yazın bir kenara
    Açalım konuyu biraz .ne yapcak mesala .

3.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    27.01.2023 Polho için milat bugün yazın bir kenara
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Açalım konuyu biraz .ne yapcak mesala .
    Aynen sayin KARTAL. Bende merak ettim şimdi.

Şu forumlarda, twetterda en sevmediğim yazı tipi.

Bir şeyler yazıp, gizem yaratarak kimsenin bilmedigi bir bilgiye sahipmiş gibi davranmak bu insanlara ne kazandırıyor merak etmişimdir hep.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Aynen sayin KARTAL. Bende merak ettim şimdi.

Şu forumlarda, twetterda en sevmediğim yazı tipi.

Bir şeyler yazıp, gizem yaratarak kimsenin bilmedigi bir bilgiye sahipmiş gibi davranmak bu insanlara ne kazandırıyor merak etmişimdir hep.

Herhangi bir şey kazanmak için yazmadım, herhangi bir şey kazanmak için burda da değilim.
    İtirazı olan?

5.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Herhangi bir şey kazanmak için yazmadım, herhangi bir şey kazanmak için burda da değilim.
    İtirazı olan?
    İtirazımız yok tabi ki, olamazda.

Ama az çok insanlar bu tip platformlara, twettera, çeşitli sosyal medya vs. yerlere bir şeyler okumak , ögrenmek için giriyorlar.

O sebeple bir şey yaziyorsak altını doldurmaniz lazim ki okuyanlara faydamiz olsun. Yoksa herkes bir şeyler biliyormus ama gizliyormuş edasiyla yazarsa buralar çöplüğe döner.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İtirazımız yok tabi ki, olamazda.

Ama az çok insanlar bu tip platformlara, twettera, çeşitli sosyal medya vs. yerlere bir şeyler okumak , ögrenmek için giriyorlar.

O sebeple bir şey yaziyorsak altını doldurmaniz lazim ki okuyanlara faydamiz olsun. Yoksa herkes bir şeyler biliyormus ama gizliyormuş edasiyla yazarsa buralar çöplüğe döner.

peki haklısınız o zaman söyleyeyim sebebini, bu resim polho- endeks kompozit grafiği.. yönetimin zihniyetinin tolga ve mehmet beyden sonra değiştiğini düşünüyorum ve bunu varsayıyorum.

kırmızı alan eski zihniyetin ürünü.. pembe yatay eski mi yeni kararı verileecek yer. pembe üstü ise yeni zihniyet..
    polhonun bundan sonraki haftalarda endeksin üstünde performans sergileyeceğini düşünüyorum endeks 2 yaparsa polho 4 yapacak misal..

7.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    peki haklısınız o zaman söyleyeyim sebebini, bu resim polho- endeks kompozit grafiği.. yönetimin zihniyetinin tolga ve mehmet beyden sonra değiştiğini düşünüyorum ve bunu varsayıyorum.

kırmızı alan eski zihniyetin ürünü.. pembe yatay eski mi yeni kararı verileecek yer. pembe üstü ise yeni zihniyet..
    polhonun bundan sonraki haftalarda endeksin üstünde performans sergileyeceğini düşünüyorum endeks 2 yaparsa polho 4 yapacak misal..
    Hadi hayırlısı emeginize sağlik hep beraber kazanalim.

8.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Sayfa 581/612 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •