Sayfa 583/612 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. özel indikatörüm ve klasik macd tüm zamanların en dibinde anormal bir durum... çok sert yukarı bekliyorum inşallah

2. İndikce almaya devam ben beklerim acelem yok borsa sabır işidir .süpriz herşeyi beklerim😉

3. gelene geçene vermeye devam ediyorlar.sattıkları malada $ almaya devam ediyorlar.uzun vade yatırımcı oldu herkes.

4.  Alıntı Originally Posted by anılmert Yazıyı Oku
    gelene geçene vermeye devam ediyorlar.sattıkları malada $ almaya devam ediyorlar.uzun vade yatırımcı oldu herkes.
    Hıç önemli degil baskan sen rahat ol vermeye devam etsinler ben alirim indikce. 9 altı ben toplarım keyfi ne zaman gelirse gitsin 3 yilda beklesem farketmez.

5.  Alıntı Originally Posted by özden efe Yazıyı Oku
    Bir şeyi unutuyorsun senin elinde kağıt Türk hava yolları değil senin elindeki kağıt Polisan holding ve bunu bilerek aldığını düşünüyorum ağzı bozuk bir insan olduğun için seni seviyene inmeyeceğim bu forumda bir tek sen konuşuyorsun ve boş konuşuyorsun
    Özden bey polhoda keyifler nasıl adamın sesini keserler böyle boş konusuyoruz he iyi girdimi daire verecekler sana pendikten .recineyi acacaklar.tank kapasitesi artacak .mal sahiplerini iyi tanı.

6. Israr ediyorsun. Bence başka ufuklara yelken aç. Bunu söylemek istedim polemik veya tartışma değil amacım. Sevgiler saygılar bol kazançlar herkese.
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Özden bey polhoda keyifler nasıl adamın sesini keserler böyle boş konusuyoruz he iyi girdimi daire verecekler sana pendikten .recineyi acacaklar.tank kapasitesi artacak .mal sahiplerini iyi tanı.
    Sevgili kardeşim biz bir konuda anlaşamıyoruz seninle. Benim demek istediğim uzun yıllardır sen de burdasın ben de buradayım ve bizim gibi bir kaç arkadaş daha burada dolayısıyla hisseyi 2 TL’den beri takip ederek zaman zaman aldık zaman zaman sattık belli kârlar veya zararlar elde ettik hepimiz buna sen de dahilsin. Senin her zaman söyledigim bir laf vardı sana katıldığım tek şey buydu. Sadece bir kağıtta durarak kendinizi zora sokmayın yani portföyümüzü çeşitlendirirn ben de sana demek istediğim şu madem güvenmiyorsun hisseye madem bu kadar zorlanıyorsunuz ve hatta üzülüyorsun neden Israr ediyorsun. Bence başka ufuklara yelken aç. Bunu söylemek istedim polemik veya tartışma değil amacım. Sevgiler saygılar bol kazançlar herkese.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by özden efe Yazıyı Oku
    Israr ediyorsun. Bence başka ufuklara yelken aç. Bunu söylemek istedim polemik veya tartışma değil amacım. Sevgiler saygılar bol kazançlar herkese.

Sevgili kardeşim biz bir konuda anlaşamıyoruz seninle. Benim demek istediğim uzun yıllardır sen de burdasın ben de buradayım ve bizim gibi bir kaç arkadaş daha burada dolayısıyla hisseyi 2 TL’den beri takip ederek zaman zaman aldık zaman zaman sattık belli kârlar veya zararlar elde ettik hepimiz buna sen de dahilsin. Senin her zaman söyledigim bir laf vardı sana katıldığım tek şey buydu. Sadece bir kağıtta durarak kendinizi zora sokmayın yani portföyümüzü çeşitlendirirn ben de sana demek istediğim şu madem güvenmiyorsun hisseye madem bu kadar zorlanıyorsunuz ve hatta üzülüyorsun neden Israr ediyorsun. Bence başka ufuklara yelken aç. Bunu söylemek istedim polemik veya tartışma değil amacım. Sevgiler saygılar bol kazançlar herkese.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Maliyet düşürmeye devam bunlar tilkiyse bende kuyruğuyum herzaman tek hissede gitmiyoruz ama böyle inmeye devam edecekse buraya tasirım hepsini sizede bol kazançlar.

8. cuma kapanışı merak ediyorum ekran izlemeye gerek yok.

Sayfa 583/612 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •