Sayfa 590/612 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. bu ince hoş memed 2 milon lot aldım attım deyince azı şaplanmış heyecan yapmış daa dibe vurmuş .garibim ne kıvranıyodur böle.nasılda yedi safım.
    hisse düşen kanal içinde 6 lı rakamlara gelebilirmi .bekliyoz 6 lı olursa 5 li göstermeden de çıkış başlamaz .yakın izlemeye aldık hoş memede ramen .altında bekliyoz hala.

2.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    bu ince hoş memed 2 milon lot aldım attım deyince azı şaplanmış heyecan yapmış daa dibe vurmuş .garibim ne kıvranıyodur böle.nasılda yedi safım.
    hisse düşen kanal içinde 6 lı rakamlara gelebilirmi .bekliyoz 6 lı olursa 5 li göstermeden de çıkış başlamaz .yakın izlemeye aldık hoş memede ramen .altında bekliyoz hala.
    5 e gelirse 4 ü gostermeden gitmez mi?
    4 gorurse de 3 ü görmesi lazım.

Neye göre 6, neye göre 5 diyorsunuz yazinda bilelim.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kaç gündür çimento şirketleri tavan tavan gidiyor. Sabep deprem sonrası bölgede çok büyük bir insaat başlayacak.
    Peki bu bu betonun icine konulan kimyasalları kim üretiyor. Tabiki Polisan holding iştiraki polisan kimya.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kaç gündür çimento şirketleri tavan tavan gidiyor. Sabep deprem sonrası bölgede çok büyük bir insaat başlayacak.
    Peki bu bu betonun icine konulan kimyasalları kim üretiyor. Tabiki Polisan holding iştiraki polisan kimya.

Sadece beton katkısımi dış ve iç cephe boyalari .ısı yalitim malzemesiyle satiliyor.solvent bazli boyalarda kullanilacak yapimi devam eden bölüm yetisirse buda katki saglar boya tarafına .bu deprem olmasydida bunlari konuşmasaydık .

5. Peki arkadaşlar size sorular:

1. Boya için; TOKİ boya alımını polisandan mı yapıyor ? yapmıyor diyelim başka yerden yapıyor polisana da ek sipariş geçti polisanın karşılayacak kko'su var mı ? Bölgedeki boya üreticileri kimler ? Bunların lojisitik avantajı varken polisana iş gelir mi ?
    2. Çimento katkıları için; Bölgedeki en büyük oyuncu Oyak çimento polisan'la mı çalışıyor biliyor musunuz ? Yine KKO ne durumda biliyor musunuz ?

Bunların cevabını bilmeden sazan gibi atlamayın, çarpılırsınız.

6.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    peki haklısınız o zaman söyleyeyim sebebini, bu resim polho- endeks kompozit grafiği.. yönetimin zihniyetinin tolga ve mehmet beyden sonra değiştiğini düşünüyorum ve bunu varsayıyorum.

kırmızı alan eski zihniyetin ürünü.. pembe yatay eski mi yeni kararı verileecek yer. pembe üstü ise yeni zihniyet..
    polhonun bundan sonraki haftalarda endeksin üstünde performans sergileyeceğini düşünüyorum endeks 2 yaparsa polho 4 yapacak misal..
    zamanı geldi

7.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    zamanı geldi
    Zaman bizi nereye götürecek o önemli .herseyin zamanı var bu dünyada.

8.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Güncelliğini hâla koruyor işi bitmedi bunun, her cuma bu grafiği güncelleyeceğim inşallah. Bi yerden sonra kopması lazım yukarı o nokta ne olur ne zaman olur onu bilemem.

Sayfa 590/612 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •