Sayfa 69/612 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 545 - 552 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Abi geçen sene boyanın kilosu, arazi fiyatları, poliporttaki dankların dolar gelirleri ile bu seneki aynı değil ama bu polhoş sanki fiyatlar düşüp zarar etmiş gibi fiyatını hiç etkilemiyor
    Devlet var arkasında devlet soran yok alan razı veren razi sor bakim bildigin yerlere niye boyle diye kim cevap verecek.

2. Mevduat artı pol her ay sonu aktarmak iyi oluyo yok inmiş çıkmış farketmiyo hisse sayimiz artiyo bu ülkede bu yapılir artik .

3. bu enflasyonla bu faizleri dusurmek imkansiz...

4. Geçen hafta nasıl olsa düşüyor diye 2.64 ort ile 100bin lot sattım. Sans bu ya satar satmaz yönünü yukarı çevirdi. Mecburen başka hisseler aldım, onlarda trade ile bıraz para kazandım ama halen 100bin lotu yerine koyamıyor durumdayım. Dün akşam sattığım diğer hisseler şu an tavana yakın. Gerçekten kafayı siyiracagim. 1 haftadır çektiğim sinir stres de cabasi. Bir daha trade mi tövbe. Sadece kap haberi veya bilanço geldiğinde artış olursa o zaman.

5.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    bu enflasyonla bu faizleri dusurmek imkansiz...
    Bir yıl mevduat %20 devam eder net kazanç vadandaş bunu degerlendiriyo nerde halka arzlara talep bitti yerli yatirimci bistte 200 bin azalmış kendini kurtaran zarari az olan mevduata yöneldi

6. Dediğim gibi bizimkinde bir değişim var şaşırtıcı

7. 3 kademe içinde mastırbasyonunu tamamladı dağılın şimdi geçmiş olsun

8. Benden çok guzel "dolar altın al üzerine yat" olurdu nereden bulastim bu borsaya..
    Hayır bir de yıllardır ülkemi ogrendim ne olduğunu nasıl böyle bir hata yaptım yıllarım boşu boşuna stresle gitti.. ömrümüzü bitirdik be hem zamanımız hem paramız gitti.

Hem ayraniniz döküldü hem hoş olmayan şeyler yaşandı

Sayfa 69/612 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •