Sayfa 70/612 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 553 - 560 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Kıymetli hissedaşlar, üşengeç bir günümdeyim, bilen varsa 2Ç2021 bilanço açıklanma tarihini yazsın be yaaa

2.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Geçen hafta nasıl olsa düşüyor diye 2.64 ort ile 100bin lot sattım. Sans bu ya satar satmaz yönünü yukarı çevirdi. Mecburen başka hisseler aldım, onlarda trade ile bıraz para kazandım ama halen 100bin lotu yerine koyamıyor durumdayım. Dün akşam sattığım diğer hisseler şu an tavana yakın. Gerçekten kafayı siyiracagim. 1 haftadır çektiğim sinir stres de cabasi. Bir daha trade mi tövbe. Sadece kap haberi veya bilanço geldiğinde artış olursa o zaman.
    Hiç canını sıkma
    bu hisse nerden satarsan tekrar alim firsati verir..iki üç gun bekle sattigin yerlere düşer..

3. Satıpta alltan koymayan olmadı , ilk olabilir mi? Sanmam

4. İşin içinde sahtekarlık varsa bi de devlet yanindaysa korkma ye yatirimcinin parasıni hisseni hertürĺü indir bindir

5.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Hiç canını sıkma
    bu hisse nerden satarsan tekrar alim firsati verir..iki üç gun bekle sattigin yerlere düşer..
    valla her an kopup gidecekmiş gibi bir hali var bence (en azından 3.00 üstüne atacak). endeks düşmediği sürece 2.64'e gelmez tekrar, sanmıyorum. ve çok ilginçtir tam 2.61'e değip oradan tepki verdi, bir önceki düşüşteki gibi. diğer hissemi satıp bunu almak için sabırsızlanıyorum, ama sattığım kadar alabilmek için diğerinin prim yapmasını bekliyorum mecburen.

6. hele bir accik girmizi olsun görürüz gelir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    hele bir accik girmizi olsun görürüz gelir mi?
    Hiç şüphesiz koşarak daha daha altına… bist uçarken kaplumbağ bist düşerken çıta

8. Bank of alıyo kesin bişi duydu yarın yukardan gelene gidene sokar malı

Sayfa 70/612 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •