Sayfa 215/612 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bu konu SPK ile olmaz malesef illaki şikayetler oldu hiç bir şey çıkmadı, gidip tarım arazisi yanidaki diğer tarım arazi sahipleri ile konuşup durumu anlatıp ortaklaşa tarım arazisi birleştirme usulü ile en son alana 8 milyon artı enflasyon farkını verip araziyi alsak ve sonra satsak daha iyi para kazanırız ;)
    Kap tarihini söylerseniz ben yine şikayet edeyim 1.5 sene kaplara baktım bulamadım

2. Buldum 25.01.2021 tarihinde imiş

3. Evet Ocak sonu idi

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın karadereli M2 si iki lirayi sana şöyle anlatayım, bu örneği çok verdim zamanında. 1 M2 alandan (hemde toprağı verimli Manisa'nın tarım toprağı ülkenin en iyi topraklaridır (volkanik toprak ve tuf alanı). Az buz coğrafya bilgisi olan bilir. 1cm lik kalınlığında toprağı toplasan poşete koysan en az 3 TL den satılır.
    Sn üstad tarım arazisi mevzu göründüğü gibi degil şirket orada bence zarara ugramadı ,gebze deki için ise degerleme raporu 49.720 milyon iken 81.853 milyona satmışlar oradada sorun görmüyorum.dediğim gibi art niyet olsa ilk polisan boya satışında(116 milyon usd ) ardından degerlemede 49 milyona gözüken arsada yaparlardı.teşvik için kap zorunluluk yok ama yönetime iletecekler rahatsızlıgımızı belki dikkate alıp kap atarlar .saygılar bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

5.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şu M2 2 TL arsa satış kapı hangi tarihte spk ys şikayet edeceğim poliport limanı teşvik alınması haberi verilmemesi dahil
    Zamanında Kamil beyle birlikte çok yere çeşitli şikayetlerde bulunduk. Ne yazıkki sonuç 0

6. Polisan Holding A.Ş'nin bağlı ortaklığı tarım arazilerinin satışı için 8 milyon TL'lik protokolü imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Polisan Holding, 16 Nisan 2019 tarihli özel durum açıklamasında tarımsal faaliyetlerini ana iş kollarına yoğunlaşmak amacı ile durdurma kararı aldığını ve bağlı ortaklıklarının mülkiyetinde bulunan Aydın, Manisa ve Balıkesir illerindeki tarım arazilerini satışa çıkardığını duyurmuştu. Bu kapsamda, Polisan Holding'in yüzde 100 bağlı ortaklığı Polisan Kimya, Balıkesir ve Manisa illerindeki yaklaşık 3,9 milyon metrekarelik tarım arazisini 8 milyon TL (KDV hariç) bedel karşılığında satmak üzere bir protokol imzalamıştır. Satış işlemi tamamlandığında kamuya özel durum açıklaması yapılacaktır.'' ifadesi kullanıldı.

7. Türkiye'nin dev Holdingleri arasında yer alan Polisan Holding, Manisa'da bulunan mülkünü sattığını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Polisan mülkiyetinde bulunan Balıkesir ve Manisa'daki 3.9 milyon metrekare büyüklüğünde olan tarım arazilerinin satışına dair bilgiler paylaşıldı. KAP'a yapıulan yazılı açıklamada, "Polisan Holding, 5 Ekim 2020 tarihli özel durum açıklamasında, durdurulan tarımsal faaliyetlerle ilgili olan ve %100 bağlı ortaklığı Polisan Kimya'nın mülkiyetinde bulunan, Balıkesir ve Manisa illerindeki yaklaşık 3,9 milyon metrekarelik tarım arazisini 8 milyon TL (KDV hariç) bedel karşılığında satmak üzere bir protokol imzaladığını duyurmuştu. 25 Ocak 2021 tarihinde satış işlemi tamamlanmış olup, ilgili tutar hesaplarımıza transfer edilmiştir." denildi. Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/polisa...-satti/106902/ Emlak Pencerem

Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/polisa...-satti/106902/

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ayrıca hisse (grafik olarakta) hoşuma gitmeye başladı. Ve gerçekten tahmin ettiğim düşüşü de yapmadı. Yada bilerek yaptırmamışta olabilirler. Sonuçta ellerinde mal hala var.
    Borsa 600 puan çıkınca düşüremediler patinaj yaptılar. Geçen sen 0,60 cent olan hisse 0,23 cente geldi ekrandan çıkacak çubuklar dibine kadar düştü zaten ama bu japonların kafasına edeyim gel al işte 1 dolara almışsın gel 0,20 cent ten almıyorsun. Geri alım yapmayan şirketi bağırta bağırta al malını. Sıfır faiz ile borçlan japonyada burda msl bırakma donsuz gönder kansızları ama nerde. Küfürsüz yaşamak çok zor…

Sayfa 215/612 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •