Sayfa 582/612 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,030
     Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    peki haklısınız o zaman söyleyeyim sebebini, bu resim polho- endeks kompozit grafiği.. yönetimin zihniyetinin tolga ve mehmet beyden sonra değiştiğini düşünüyorum ve bunu varsayıyorum.

kırmızı alan eski zihniyetin ürünü.. pembe yatay eski mi yeni kararı verileecek yer. pembe üstü ise yeni zihniyet..
    polhonun bundan sonraki haftalarda endeksin üstünde performans sergileyeceğini düşünüyorum endeks 2 yaparsa polho 4 yapacak misal..
    Paylaşım için teşekkürler .Emeğinize sağlık.Hayırlı haftasonları dilerim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Ben teşekkür ederim sn. Kartal, sn. Balıkadam ve sn. Pisyedili

3.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    peki haklısınız o zaman söyleyeyim sebebini, bu resim polho- endeks kompozit grafiği.. yönetimin zihniyetinin tolga ve mehmet beyden sonra değiştiğini düşünüyorum ve bunu varsayıyorum.

kırmızı alan eski zihniyetin ürünü.. pembe yatay eski mi yeni kararı verileecek yer. pembe üstü ise yeni zihniyet..
    polhonun bundan sonraki haftalarda endeksin üstünde performans sergileyeceğini düşünüyorum endeks 2 yaparsa polho 4 yapacak misal..
    Teşekkürler.
    Hayırlısı olur inşallah. Hep beraber kazanırız.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

4.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Tersi oldu endeksin üstunde düsmeye devam bist 2 eksi polho 4 eksi devam edelim başkan maliyet 3 .

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Tersi oldu endeksin üstunde düsmeye devam bist 2 eksi polho 4 eksi devam edelim başkan maliyet 3 .

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku

Graf haftalık, cuma günü tekrar değerlendirelim

7.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

sayın kandonyadis,yarumu düzeltelim endeks % 2 düşerse polho % 4 düşer.endeks % 5 çıkarsa polho % 2 çıkar olacaktı.

8. sistemin al ve sat verdiği noktalar (yeşil ve kırmızı okla belirtilmiş)

Sayfa 582/612 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •