Sayfa 127/612 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Halka arzda 400 milyon usd sirketin kendi sitesinde degerleme raporunda 2009 yilinda 400 milyon usd akbankin raporunda 800 milyon usd bahsedilen poliport icin son faliyet raporunda boyle bir degerleme goremedim.sirketi arayip soralim pendik poliport faliyet raporunda xxx miktar iken bu degerleme raporunda niye xxx diye
    Haha ulaşabilirsen sor bakalım )))

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Haha ulaşabilirsen sor bakalım )))
    merak etme ulaşırım tel olmadı mail emin ol bir kaç gün içinde döneceklerdir varsa sormak istediklerin ekleyeyim ( hisse neden böyle neden şöyle geyikleri haric )
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

3.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Halka arzda 400 milyon usd sirketin kendi sitesinde degerleme raporunda 2009 yilinda 400 milyon usd akbankin raporunda 800 milyon usd bahsedilen poliport icin son faliyet raporunda boyle bir degerleme goremedim.sirketi arayip soralim pendik poliport faliyet raporunda xxx miktar iken bu degerleme raporunda niye xxx diye
    Poliport için neden değerleme yapsın ki, öyle bir zorunluluğu yok. Pendik arsasının değerini de enflasyon kadar bile arttırmıyorlar. 12 yılda anca 2 katına çıkmıştır değerleme fiyatı.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Poliport için neden değerleme yapsın ki, öyle bir zorunluluğu yok. Pendik arsasının değerini de enflasyon kadar bile arttırmıyorlar. 12 yılda anca 2 katına çıkmıştır değerleme fiyatı.
    Arsanın değeri en az 2 milyar tl etmesi lazım. Konut projesine başlansa gelir 2,5 milyar olur. Gözüken ise 245 milyon raporlarda. Hiç olmazsa şuan 6 lira olması lazım hissenin.

5. [QUOTE=Thyshine;5515296]Arsanın değeri en az 2 milyar tl etmesi lazım. Konut projesine başlansa gelir 2,5 milyar olur. Gözüken ise 245 milyon raporlarda. Hiç olmazsa şuan

Patron yatirimcisini kaz görüyorsa arsa milyar lira degil milyar $ etse koklatmaz...
    metre karesi 200 kuruşa Ege'de arsa sattim diyen bir patronumuz var...
    bence fazla hayal kurmayin ( ben dahil )

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Abi Sasa nın satışları eşşek gibi artmış, Özkaynak karlılığı %50 lere çıkmış. Yapmayın, tehlikeli bu yazılar. Polho bana göre ise hiçbir zaman bir sasa olamayacak.
    ileride polho'da da aynı ticari başarı olmayacağını nereden biliyorsunuz? son 3-4 sene içerisinde kaydedilen mali performans iyileşmesini görmezden gelemezsiniz. ha fiyata yansımayan iyileşmeden bana ne diyebilirsiniz. ama sasa'nın hisse fiyat grafiğini de inceleyin, yıllarca 50 kuruşlarda sürünmüş. ben polho'ya sonuna kadar güveniyorum ki 900bin TL para bağladım. sırf aylık net faiz kaybım 12-13 bin TL. sağlık olsun, 1 sene bekler 15 günde ihya oluruz, borsa böyle bir yer. tek korkum 3-5 kademe trade karı için mal kaptırmak + bir de 10 TL hedefim var asgari o fiyatı görmeden satmak...

7. Hay sen yaşa şurada yazan yazmayı birakmayan nadir akıllı yatırımcıdan birisin bir gün senle bugünleri konuşalım sen hakettin sohbeti.

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    ileride polho'da da aynı ticari başarı olmayacağını nereden biliyorsunuz? son 3-4 sene içerisinde kaydedilen mali performans iyileşmesini görmezden gelemezsiniz. ha fiyata yansımayan iyileşmeden bana ne diyebilirsiniz. ama sasa'nın hisse fiyat grafiğini de inceleyin, yıllarca 50 kuruşlarda sürünmüş. ben polho'ya sonuna kadar güveniyorum ki 900bin TL para bağladım. sırf aylık net faiz kaybım 12-13 bin TL. sağlık olsun, 1 sene bekler 15 günde ihya oluruz, borsa böyle bir yer. tek korkum 3-5 kademe trade karı için mal kaptırmak + bir de 10 TL hedefim var asgari o fiyatı görmeden satmak...

"Başarı için ömürlerinin bir bölümünü bedel olarak ödemeyenler, başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler."

8.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    ben böyle konuşmalara katılamıyorum maalesef. 4 yıl geçti, en azından benim için geldiğimiz yer ortada. beş yıl sonra 10 TL olsa bana kar mı yazacak zarar mı. tabi ki zararda olacağım. ben kötülerken en azından elimde veri var yani. siz iyi derken tamamen gelecekten farazi konuşuyorsunuz. hiç şu karı yapmış arazisi bu kadar filan demeyin bile patron ne isterse o oluyor hisse fiyatında ortada. bir umuttur tabi yaşamak

Sayfa 127/612 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •