Sayfa 520/612 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar artık buraya çok çok az yazmayı dusunuyorum herkese hayırlı kazançlar
    Forumun geriye dönük son 6 aylık tüm mesajlarını okudum.. Bir hisseye girmeden önce beklentiler neymiş karşılanıyor muymuş hem hisseyi daha iyi tanımak hem geçmişe yönelik yol haritasını görmek için muhakkak okurum.. Siz bence yazmaya devam edin. Şirketi en iyi tanıyanlardan birisiniz..

2. Tahtaya bak kimseler yok 5000 lotu al 3000 lota ver soek tek başına kaldı dalyrk. Tara saçlarını spekcim. Tencerenin dibini parmakla çukulata kalmadı be yeter

3. Benim için güzel bir hafta gecti hepinizin kazancı bol olsun iyi hafta sonları herkese .

4. Bereketini gör Kartal iyi haftasonları. Güzel maçlar var bu hafta program yoğun realmadrid Barcelona

Bjk trabzon kayseri Galatasaray

5. Sosyal medyada çok sayıda paylaşım ve çizik var. Tahtaci Üst kanala çok hızlı bir geçiş yapabilir ya da ikinci bir ihtimal bir süre buralarda,ikili tepe yapıp biraz daha asagilarda dinlenebilir. Umarım ilk senaryoya uyar hızlıca yukarı sürüp kimse almaya cesaret edemez. Hafta başı durumu daha net anlarız.

6. Tara saçlarını tara mahalle yanıyor hala saçlarını tarıyorsun.

7. Endeksten habersiz sirket ve spek yapmislar.

Pendik arsanin degerlemesi nasil olacak diye sordum?
    Bu sekilde cevap geldi.
    Şirketimiz GYO’lardaki mevzuat hükümlerine tabi olmamaktadır ancak yatırım amaçlı gayrimenkullerimiz için SPK tarafından akredite edilmiş lisanslı bir değerleme uzmanı rapor hazırlamaktadır ve çeşitli değerleme metotlarını kullanarak değer tayin etmektedir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İtalyadan haber geldi galiba😃😃

Sayfa 520/612 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •