Sayfa 525/612 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Yaklaşık bir ay önce bana mesaj ile destek veren arkadaşlar mesaj kutularını kontrol etsin eğer mesaj gelmemisse gözden kaçırmış olabilirim tekrar bir mesaj atsın üste çıksın göreyim.

2. Konsorsiyumda para yok galiba 5 gündür düşen hisseden 10 bin lot mal alabilen yok piyasa 5 gündür ralli yapıyor üstelik bu garibana kimse alıcı olmuyor. Nerden satsan alttan geri alabiliyorsun. Alkışlar spek e

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir ay önce bana mesaj ile destek veren arkadaşlar mesaj kutularını kontrol etsin eğer mesaj gelmemisse gözden kaçırmış olabilirim tekrar bir mesaj atsın üste çıksın göreyim.
    Gitmeyen hissede sana millet ne mesaji atcak %15 indi borsanin 500 puan yükselişinde bildigin haber varmı bi gelişme varmı ona bakalım milletimi fişliyon patronami calışiyon analizci dedigin bildigini yazar buraya herkes çakallık peşinde .

4. Bilanco ne zam gelebilir tahminen..

5.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Bilanco ne zam gelebilir tahminen..
    Geçen yıl 9 kasımda gelmişti bir iki gün fark edebilir

6. Bilanço tahminim 700 üstünde bakalım yüzler gülecek mi? Varmı tahmini olan?

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Gitmeyen hissede sana millet ne mesaji atcak %15 indi borsanin 500 puan yükselişinde bildigin haber varmı bi gelişme varmı ona bakalım milletimi fişliyon patronami calışiyon analizci dedigin bildigini yazar buraya herkes çakallık peşinde .
    Ya normalde yazmiyacaktim ama ithamlar kötü olduğu için yazıyorum. Oncelikle "gitmeyen hissede millet ne mesajı atacak %15 indi sana millet ne yazsın" demişsin ya,
    - o kadar kişi yazıyor ki burada hiç yorum dahi yapmamış o kadar kişi var ki ve atılan mesajlardan gözümden o kadar kaçırmışım ve o kadar geri dönüş yaptılar ki sepetindeki bjk hissesi ilk yazdığın yere yükselse o kadar sasirmazsin sayın kartal.

"Patrona mi calisiyorsun" demişsin
    -hayır patron bana çalışıyor sonuçta benim ortak olduğum şirkette yönetim kurulu başkanı olarak çalışıyor.

"Analizci dediğin bilgiyi yazar haber mi gelişme mi var milleti mi fisliyorsun?" demişsin.
    -Biliyorum ki aslında sen beni fisliyorsun buraya yazmam için, yani aslında son cumlende yazdığın gibi herkesten çok sen çakallık peşindesin.

En azından kimse siz ikiniz gibi burada kalabalıkta atar yapıp tenhada özel mesajdan "reis", "üstad","hocam" yazmiyorlar.

Sayfa 525/612 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •