Sayfa 544/612 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    POLHO 0.66

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***
    POLHO 69

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Takastan 720 bin lot daha yatirim fonuna gitti.
    Bu ay 3.5 milyon lot oldular

Ziraatteki abi de 10.milyon aldi.

Bir 10 daha alsaniz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler bilgilendirme için. Yatırım fonları da bir alem hisseyi 7-8 aralığından değilde 10-12 aralığından alıyorlar. Bir duyumları vs. olmalı..

3. Sen ona alem diyorsan birde holding geri alımlarını gör kaçtan alacaklar yatirim tavsiyesi değildir sadece tahmindir ama temel analizcinin tahminidir ;)

*** Gidenlere söyleyin geri dönüş biletleri iptal ***

Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Teşekkürler bilgilendirme için. Yatırım fonları da bir alem hisseyi 7-8 aralığından değilde 10-12 aralığından alıyorlar. Bir duyumları vs. olmalı..
    Son düzenleme : temel analizci; 11-11-2022 saat: 20:12.

4. Sıla nın bir şarkısı vardı Kalan sağlar bizimdir vs devam

5. By ben dostum davet etti..eski ve eskimeyen dostumdur..taa ateks netaş ve bir suru hisseden anilarimiz vardir...emege selam by ben dostum bunu 30 lara itekleyeyimmi ne dersin)) mutlu akü turker gyo ve ateks ve heybedeki satiş soylentileri...haftaya donumu satip bir kaç bin ot daha alayim bari��
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Sıla nın bir şarkısı vardı Kalan sağlar bizimdir vs devam

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    By ben dostum davet etti..eski ve eskimeyen dostumdur..taa ateks netaş ve bir suru hisseden anilarimiz vardir...emege selam by ben dostum bunu 30 lara itekleyeyimmi ne dersin)) mutlu akü turker gyo ve ateks ve heybedeki satiş soylentileri...haftaya donumu satip bir kaç bin ot daha alayim bari��
    sen elleme ağa, desteğe ihtiyac yok.biraz soluklanma vakti . senin donun kıymetlidir şimdi onu petkim için sat.)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    sen elleme ağa, desteğe ihtiyac yok.biraz soluklanma vakti . senin donun kıymetlidir şimdi onu petkim için sat.)))))
    İsminden korkuyorum socar...ben polhoyu sevdim..onunla çok sevisecegiz..bi o altda bi ben altda en azindan 20 raundu gorsem yeter...kendime takviye ilac bile yaptirdim aktara..20 raunda kadar yatakda pardon minderde kalem diye������
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Sayfa 544/612 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •