Sayfa 545/612 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sen ona alem diyorsan birde holding geri alımlarını gör kaçtan alacaklar yatirim tavsiyesi değildir sadece tahmindir ama temel analizcinin tahminidir ;)

*** Gidenlere söyleyin geri dönüş biletleri iptal ***
    Şirketin geri alım yapıp yapmayacağını ya da hangi rakamlardan yapacağını bilemeyiz ins bir geri alım açıklarlar. Geri dönmek isteyenler için her zaman kapımız açıktır bedelini ödedikten sonra her zaman bilet bulunabilir..
    YTD..

2. Endeksin taklaya gelmesiyle ilgili hissi emareler alıyorum. Güvendiğim bir kişinin bu yöndeki yorumu da eklenince takla ihtimalim çok yükseliyor.

Amma ve lakin, 3 şey beni yolumdan dönmekten alıkoyuyor: seçim öncesi endeks çok bozmaz hadi bozmadı ama düzeltme yaptı diyelim alternatifimiz ne? döviz artmaz-artamaz, “şubat” a daha var, pendik in ekmeğini daha yemedik bile. Polho henüz sadece endekse uydu. Sesli düşündüm.

3. 2018 1,5 usd bu çanak bu beklentilerle seçime kadar tamamlanmayacaksa nezaman tamamlanır? Seçim sonrası tufan . Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    2018 1,5 usd bu çanak bu beklentilerle seçime kadar tamamlanmayacaksa nezaman tamamlanır? Seçim sonrası tufan . Ytd.
    Şimdi değilse ne zaman? diyorsun ve sen de haklısın… burda hiç negatif konuşan yok. Bu beni korkutur olmaması. Biraz çeşit olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Şimdi değilse ne zaman? diyorsun ve sen de haklısın… burda hiç negatif konuşan yok. Bu beni korkutur olmaması. Biraz çeşit olsun
    Şu yükselişte çevremde benim bildiğim en az 2-3 milyon mal satıldı bu malı bu fiyatlara alan neyi hedefliyor olabilir yuzde 10-15 e çakmayı mı ? Zaten o malı vurmaya kalksa tek rakama ineriz. Bence hedef daha büyük ki bu mallar bu fiyata satılabildi. Satanlarda pişman olanlar var erken sattık diye üzülüyorlar.Neyse işin sonu bu kadar mal küçük yatırımcıdan çıktıysa ki devamı gelecek yükseldikçe satanlar olacak. Ve herkes arkasından üzülecek. 2 liralık banvt 80 lira , 2 liralık cemts 50 oldu vs böyle 10 larca örnek var. Bu hisse potansiyeline gitse 40-50 de rahat işlem görebilir. Alıcı da bulur . Biz satınca oyun falan da bitmez hayat devam eder. Herkese kalbindeki iyilik kadar bol kazanç diliyorum.Sabahattin Ali den esinlendim. Rast gelsin. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Saglık olsun..

Babalar 2.90 dan verdiler elimize..

Beklicez artık 12.90 dan almalarını ellerine!
    Gecen yıl aralık ayında yatırım yaptığım polho dan tamamen cıkış yaptım.
    Büyük coğunluğunu 4.90 dan vermiştim kalan miktarıda
    13 ten vermek kısmet oldu.
    Kısa sürede iyi getiriler sağladık bunda polhonyn gercek ederini görmesine engel olanlara ayrıca teşekkür ederim.
    Ana hissem Adel Kalemcilik için kaynak sağladık.
    Tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim.
    Benden 13 ten alan insallah 23 ten satar..
    Her sey gönlünüzce olsun.
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Gecen yıl aralık ayında yatırım yaptığım polho dan tamamen cıkış yaptım.
    Büyük coğunluğunu 4.90 dan vermiştim kalan miktarıda
    13 ten vermek kısmet oldu.
    Kısa sürede iyi getiriler sağladık bunda polhonyn gercek ederini görmesine engel olanlara ayrıca teşekkür ederim.
    Ana hissem Adel Kalemcilik için kaynak sağladık.
    Tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim.
    Benden 13 ten alan insallah 23 ten satar..
    Her sey gönlünüzce olsun.
    Öncelikle hayırlı olsun. Polhonun beklentisi malum. Adel de uzun zamandır beklediğiniz şey nedir? Özel ve gizli bir bilgi değilse öğrenmek istersik

8. Bankoff 2 milyon lot satista.
    Onun satislari bitince yönümüz belli olur.
    Vakif ziraat ikilisi 550 bin lot aldi.
    Son 1 ay ziraat 10 milyon
    Fon 4 milyon aldi.

Bir 10 daha alsalar tahta miss olur.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 545/612 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •