Sayfa 63/612 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 497 - 504 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Kamil abi bu Dap Yapı iştiraki eltes inşaatın aldığı ihale Pendik projesini geciktiriyor olabilir mi?

https://www.emlaktasondakika.com/hab...satildi/155509
    Geride yazmışız bu konuyu. Arazi İstanbul'un en değerli lokasyonu bence. Başka bir firmadan alıp DAP'a vermişler. Ziya işini her türlü halleder, de Pendik ne zaman sıralamaya girecek diye bön bön bakıyoruz üstadım. Önceliği buraya verir mi, mümkün. Çünkü bizim öküzler hakkında Ziya'nın olmasa bile Sadet Peker'in elinde görüntüler olduğuna artık inanıyorum. Yoksa bu kadar sessiz kalmak...

2. Abi onların kaseti varsa onları tehdit edip onların parasını yesinler onlar s.kyor bedelini biz ödüyoruz ;)

3. Pay Geri Alım Satım rezaleti ile ilgili toplantıdan sonra yaşanan satışlar. Bunlar bildiğimiz yabancılar ise, daha halen şişko ve kardeşinin malları var demektir. 18 milyon 920 bin lot...

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Pay Geri Alım Satım rezaleti ile ilgili toplantıdan sonra yaşanan satışlar. Bunlar bildiğimiz yabancılar ise, daha halen şişko ve kardeşinin malları var demektir. 18 milyon 920 bin lot...
    O şişko bir tane hisse satmaz bunu söylim yumurtlayan tavuğu kesermi böyle bi yer türkiyede bulamaz

5. Teşekkürler paylaşım için
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu gün benim için 2.61 mühürlendi.. kırılması halinde, polho için dönüp te bakmayacağım seviye oldu.

26 mayısta 2.81 ile mühürlenmişti ancak 2.89 üzeri (2) kapanış yapamadığı için,kırılması da kolay oldu..

şimdi yükselişi daha sağlıklı bir seviyeye taşıyabilmesi için (günlükte 2.84 haftalıkta 2.88)seviyelerinin üzerinde 2 kapanışı beklemekte yarar var..

güvenli seviye daha yukarıda.. 2.97 ve üzeri.. 2.61 öncesi 2.63 2 64 te bıçaklar çekilir.. 2.60 ta bacaklar kesilir..

iyi çalışmalar..

6. Artık polhodan tek beklentim kaliteli bir bilançodur. Arkadaşlar tahmin var mı? Bakalım bu konuda kim iyi

7. İlk tahmin benden olsun. 138m kar bekliyorum.
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Artık polhodan tek beklentim kaliteli bir bilançodur. Arkadaşlar tahmin var mı? Bakalım bu konuda kim iyi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. bu sene sonuna rekor ciro yazmasını bekliyorum çünki son fabrika harici ve arsa harici yatırımlarının cogusu tamamlandı ve cirolarını katbe kat artırmaya başladılar...ciro olarak rekor olur ama kar olarak kamil hocaya sormakta fayda var cünki şirketin cigerini en iyi bilen o ....tşk

Sayfa 63/612 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •