Sayfa 396/612 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. şeker yatırımda tavana yakın değerlerden mal toplayan kim olabilir..

2. Tavanda bekeleyen 17 milyon yarını da tavan yapar gibi duruyor. Hayırlısı

3. Sevgili Polisan Sevdalıları "hisselerinize sahip çıkın" diye size haftalarca dil döktüm, ama malesef size derken ben Trenden erken döküldüm. 4.14 benim için çok önemliydi, ilk denemede kıramaz geri çekilir diye düşünüp lot artırma derdindeyken anlayacağınız gibi akşam gelen bir Kap Haberine kurban gittim. Sağlık olsun, hepiniz umarım çok kazanırsınız. Ben hissedeki 6 aylık maceramda %55 karımı aldım, (aslında lot sayım yüksek olmasaydı hiç SAT - AL işine girmezdim ama lot sayısı fazla olduğu için ekranda gözüken yüksek kâr açıkçası aklımı karıştırdı) sizler daha çok kazanırsınız dilerim. Ben yüksek potansiyel gördüğüm başka bir hisseye geçtim, hakkınızı helal edin.

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sevgili Polisan Sevdalıları "hisselerinize sahip çıkın" diye size haftalarca dil döktüm, ama malesef size derken ben Trenden erken döküldüm. 4.14 benim için çok önemliydi, ilk denemede kıramaz geri çekilir diye düşünüp lot artırma derdindeyken anlayacağınız gibi akşam gelen bir Kap Haberine kurban gittim. Sağlık olsun, hepiniz umarım çok kazanırsınız. Ben hissedeki 6 aylık maceramda %55 karımı aldım, (aslında lot sayım yüksek olmasaydı hiç SAT - AL işine girmezdim ama lot sayısı fazla olduğu için ekranda gözüken yüksek kâr açıkçası aklımı karıştırdı) sizler daha çok kazanırsınız dilerim. Ben yüksek potansiyel gördüğüm başka bir hisseye geçtim, hakkınızı helal edin.

Sevgili ünsüz düşünür hakkım helal olsun sende hakkını helal et. inşallah yeni hissende seni buradan çıktığına pişman etmeyecek kadar kazanırsın. Forumda sevgi saygı ve bilgi çerçevesinde kaldığın için ayrıca teşekkür ederim. Kim bilir belki başka bir hissede tekrardan denk geliriz. Seninle aynı hissenin başlığında yazmaktan keyif aldım. Herşey gönlünce olsun

*** Aklım aldıklarımda değil aklım hala alamadıklarımda ***

5.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sevgili Polisan Sevdalıları "hisselerinize sahip çıkın" diye size haftalarca dil döktüm, ama malesef size derken ben Trenden erken döküldüm. 4.14 benim için çok önemliydi, ilk denemede kıramaz geri çekilir diye düşünüp lot artırma derdindeyken anlayacağınız gibi akşam gelen bir Kap Haberine kurban gittim. Sağlık olsun, hepiniz umarım çok kazanırsınız. Ben hissedeki 6 aylık maceramda %55 karımı aldım, (aslında lot sayım yüksek olmasaydı hiç SAT - AL işine girmezdim ama lot sayısı fazla olduğu için ekranda gözüken yüksek kâr açıkçası aklımı karıştırdı) sizler daha çok kazanırsınız dilerim. Ben yüksek potansiyel gördüğüm başka bir hisseye geçtim, hakkınızı helal edin.

Katkılarınız ve iyi niyetli paylaşımlar için teşekkürler. İşiniz gücünüz rast gelsin. Mahsuru yoksa yeni hisseyide paylaşırsanız memnun oluruz , takibimizde olsun. Syg.

6. dunku kapanista olan 16 milyon lot alim emri bugun de bizi tavan actirir. ama kar almak isteyenler olacaktir. tavan bozulabilir. piyasa hafif pozitif olsada yine tavan serisi devam edecektir.yeni hedef bir onceki zirve 4,92. sonrasinda 100 milyonun ustunde islem hacmi ve yeni zirveler aramak. polho hala dolar ve enflasyon bazinda yari yariya ucuz. polisanin 15 lt lik elegans boyasi 1,5 sene once 340 liraylen su anda 1200 lira. enflasyona karsi urunun satis fiyati artmis ama kagida yansimasi henuz olmadi. minimum hedef fiyat 8,5 lira.

7.  Alıntı Originally Posted by MARMARALI Yazıyı Oku
    dunku kapanista olan 16 milyon lot alim emri bugun de bizi tavan actirir. ama kar almak isteyenler olacaktir. tavan bozulabilir. piyasa hafif pozitif olsada yine tavan serisi devam edecektir.yeni hedef bir onceki zirve 4,92. sonrasinda 100 milyonun ustunde islem hacmi ve yeni zirveler aramak. polho hala dolar ve enflasyon bazinda yari yariya ucuz. polisanin 15 lt lik elegans boyasi 1,5 sene once 340 liraylen su anda 1200 lira. enflasyona karsi urunun satis fiyati artmis ama kagida yansimasi henuz olmadi. minimum hedef fiyat 8,5 lira.
    tavanda olan mıktara guvenmeyın cok tahtada yalandan son anda koyulan lotlar çok gordum mılyon lot olup eksı bıle acan

8. 4 liranın altına 3.70-3.50 aralığına kadar gelir.hissede çok küçük yatırımcı var.

Sayfa 396/612 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •