Sayfa 419/612 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Neyi bildi, 4 lirayken az düşünce “3,60 gelir artık dedi†sonra kağıt 5 i geçti �� bunlara kanmayın aslolan rüzgardır. Ben bu seneyi olumlu buluyorum, yükseliş sürecektir.
    sayın Thyshine,ben 1 haziran tarihinde yazdım, ben yazmadan önce hisse 27 mayıs tarihinde 5.12 'yi görüp ve satış yemeye başladı.
    gerçekleri yazalım çamur atmayalım lütfen. uçacak yazılarıyla hedef gösterip küçük yatırımcılara ancak mal yığdılar.

2. lütfen 409.sayfayı okuyunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    albatros bilmişmiş dalgamı geciliyor burada adam 3.50 dedi 5 e gitti
    Hee albatros bahane geyik olsun diye yazıyorsanız anlarim
    siz de 409.sayfayı okuyunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by anılmert Yazıyı Oku
    sayın ALBATROS07, hisseyle ilgili daha önceki söylediklerinizin hepsi gerçekleşti. düşüş nereye kadar devam edebilir. hisse ile ilgili başka öngörüleriniz nelerdir. saygılar.
    sayın anılmert,daha önce defalarca yazdım acımasız bir spek var bu hissede. ihlas ve ışıklar hisselerine benzer bir yapı var bu şirkette.uzun yıllar süründürecek bir yapıya sahipler.4000 dekar bir araziyi 8 milyon tl'ye sattılar.Fas'taki fabrikayı çok ucuza sattılar,böyle bir satış Afrika ülkesinde bile yoktur.sanki şirketten mal kaçırma senaryosu yaşanıyor.

gelelim bu yıla;
    3 liranın altından topladıkları malları 5.12'den itibaren satış yaptılar. bundan sonraki tepkilerde de satış yapmaya devam edecekler kanaatindeyim.investing sitesinde binlerce küçük yatırımcı figan feryat içindeler, mağdur oldukları için.ben 3.50'ye kadar düşüşün süreceğini tahmin ediyorum. birçok küçük yatırımcıdan özel mesaj geldi yine.ne biliyor ve ne öngörüyorsam burada açıkca yazıyorum.saygılar.sağlıklı yarınlar dilerim dilerim.

5. Sayin albatros okudum. Hisse 4.39 kapanmis iken bir yorum yapmissiniz ve aradan gecen 7 gun hisse bir daha o fiyatta kapanis gormeden 4.63 leri gormus bugunku bist kara carsambasi olmasa ? .yorumu size birakiyorum

6. Investing de 10 kisi ayni seyleri yazip duruyor." binlerce "benzetmesi gibi abartilarinizi hisse analizinde yapmiyorsunuzdur insallah
    Fas ve araziye ne kadar yatirip kaca sattilar biliyormusunuz ? Ben olsam fası ustune para verip elden cikarirdim boyle cok kucuk olcekli isler polisana yakismaz neyseki malzemelere para veren ciktifas ta neyi kime kaciracaklar allah askina

7.  Alıntı Originally Posted by ALBATROS07 Yazıyı Oku
    ben 3.50'ye kadar düşüşün süreceğini tahmin ediyorum.
    2022 sonuna kadar 3.78 e kadar düşsün ben borsayı bırakacağım hemde tam oradan elindekinin hepsini satarak kendimi de cezalandiracagim. Madem borsayı bunca yıl ogrenememisim bu cezayı da hak etmiş olurum. Tahta yapıcı da duysun vur asagi yüreğin yetiyorsa al tüm lotlarimi ölmüş eşek kurttan korkmaz.

8. Temel üstad 3,78 de ne var ki sabah 4,56 görüp akşamına 4.12 kapatıyor 1 gün kötü hava yakalasın yeter bu şerefs ize .

Sayfa 419/612 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •