Sayfa 500/612 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sana şurada bulunanlardan bir kişi bak altını çiziyorum bir kişi bile inanmıyor. İstersen oylayalim dayanabilirim dersen. Boş demogojiyi bırak tek bir hisse önerdin o da şok onun durumu da zaten şok

Herkese iyi geceler

***Saydım karanlıktan attığınız son kurşundu!
    O kurşunda, aydınlık hedefte kayboldu.***
    Valla şok daha ne diyelim 😊😊😊

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Valla şok daha ne diyelim
    Hadi yine iyisin o yazdığımız günden beri polho nun kazandırdığının yarısi kadar kazandın galiba şoktan tebrikler.

3. Kap geldi varmı yorumu olan?

4. Dow chmical a hisse devri mi oluyor acaba?

5. Kartal yazsın bakalım o kadar parası var ne olsa ben 1 kazanacağım o 5 onun bilmesi lazim, sonra ben yazayım sonuçta cümleler açık bakalım chipler mi daha başarılı yoksa kartlar mi?

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Kartal yazsın bakalım o kadar parası var ne olsa ben 1 kazanacağım o 5 onun bilmesi lazim, sonra ben yazayım sonuçta cümleler açık bakalım chipler mi daha başarılı yoksa kartlar mi?
    Haberin bizlere faydası yok kendi şirketlerini kendilerine pay edecekler.analizci sensin ne olcak bu halimiz nerden kazansak pole doldurduk .bekliyoz .

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Haberin bizlere faydası yok kendi şirketlerini kendilerine pay edecekler.analizci sensin ne olcak bu halimiz nerden kazansak pole doldurduk .bekliyoz .
    Körkütük aşık olmak bu. biz körüz polho da kütük. Ondan yonta yonta çok güzel bir şaheser yapacağız. Hem kör bir tutarsa iyi öper.

Sayfa 500/612 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •