Sayfa 607/612 İlkİlk ... 107507557597605606607608609 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Bu gene saçak altından gidiyor.. birin bu palaya yağmurun yağmadığını söylemesi lazım.. 11.33 - 50 - 57 dirençlerini dizmiş.bakınıyor.. 11.57 günlük haftalık ve aylık olmak üzeri üç ayri periyotta dikkat çeken bir direnç.. bu gün ısrarla 11.57 ye çarptı.. pala mesaj mı veriyorsun..
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    3 aylık Bilançosu kötü gelen 6 aylıkta olumlu bilanço beklentisi olmayan polho kısa vadede nasıl yükselebilir?
    bu mesajı yazdıktan sonra bir süre bekledim.. aldım- sattım ancak 12.40 sonrası yukselişe katılamadım.. bu zilli de aldı başını gitti.. bol bol mendil salladım.. bist kumarhanesi böyle bir yer.... karoyu bulacaksın parayı alacaksın
    bunu onaylıyormuyum... asla... ama bu durumu kabul ediyorum.. mesajı bilgisiz bırakmayalım.. olası dirençler..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. çok sert satışta yiyebilir, yatırımcıya sermayesini kaybettirir.çok çok dikkatli olunması gereken bir hisse spek ve patron çok acımasız.

3. sevgili anıl teşhisi iyi koymuş.öz hakiki meşur polisan memed abi fena çarptı milleti .kendide çarpıldı gerçi.biz borusan da iyi para kazandık .biraz da uşak seramikte uşakı gönderdik bugün bi milyonun ü<zerinde ii kar.3 ten alıp 10 kusur liradan iyi kazanç.şimdi bu polisanı izlemeye devam hala brekliyoz bakalım nereye çökertecek meşur polisan memed abi .biraz meşur turşucu gibi oldu ama olsun o kadar .cuma günü kapanış felaketti alarm vermişti söyledik herkese bu kapanış çöküş kapanışlı diye doğru çıktı .çöküşü durduramıyolar.tarihi çöküşe devam .

4. VBTS kapsamında INVEO.E, ISGSY.E ve POLHO.E paylarında seans başından 11 ekim seans sonuna kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecek

5.  Alıntı Originally Posted by anılmert Yazıyı Oku
    çok sert satışta yiyebilir, yatırımcıya sermayesini kaybettirir.çok çok dikkatli olunması gereken bir hisse spek ve patron çok acımasız.
    11 ekim tarihine kadar 12 liraya kadar basarlar mı acaba ya da 11 liraya kadar. patron çok zalimsin haydi hayırlı traşlar.

6. Patron memed değil garibim patron ceyomemedden fena carpildi ,topsrlanamiuor ,birde spek öz hakiki polisan memed abi var o garibimde fena tezgaha geldi ceyo memedden, ceyo şimdi keyif yapiyo kovulmak onun için hefiye oldu ,polisan sıkıntı dikkat etmek lazim ,parada gelmiuo yurt dışından belli ki ,gelseydi borsa ucardi,biz yüzde 23 borsada kaldık yüklü altınla bekliyoruz ,polisanda hala izliyoruz ,erken henüz hele tekli rakamlara gelsin bakalım

7. Onayı aldın mı, yoksa aşağıdan ilave indirimli mal veririm mi diyorsun

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8.  Alıntı Originally Posted by anılmert Yazıyı Oku
    11 ekim tarihine kadar 12 liraya kadar basarlar mı acaba ya da 11 liraya kadar. patron çok zalimsin haydi hayırlı traşlar.
    sayın anılmert,yazdıklarınız hemen hemen gerçekleşti sayılır. analiz ve öngörülerinizde çok iyi isabetli yazıyorsunuz.tebrik ederim sizi.

Sayfa 607/612 İlkİlk ... 107507557597605606607608609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •